Connect with us

RECENZJE

3-portowa ładowarka Green Cell – rzut okiem

Opublikowano

dnia

Smartfon, tablet, kontroler od PS4 i można tak wymieniać jeszcze długo… wielu z nas potrzebuje niejednokrotnie naładować nawet kilka urządzeń na raz. Co jeśli jednak mamy ograniczoną liczbę gniazdek lub urządzeń ładujących? Z pomocą może przyjść 3-portowa ładowarka, taka jak ta polskiej marki Green Cell, której się przyjrzymy bliżej.

Technologie codziennie otwierają nam nowe możliwości. Jednak nic nam po nich, jeśli nie dostarczymy naszym urządzeniom energii. Z tego tytułu często musimy zainwestować w listwę, która pomieści nasze wszystkie ładowarki. Owszem, są też inne sposoby – istnieją choćby powerbanki, ale czy ktoś wyobraża sobie, aby do każdego z urządzeń podpinać powerbank i w ten sposób wieczorem ładować sprzęty do pełna? Ok, można, ale zasadnicze pytanie – po co? 😉

3 porty w jednej ładowarce

Prezentowana ładowarka posiada 3 porty USB w tym 2 typu Smart oraz jeden w standardzie Quick Charge 3.0. Pełna specyfikacja prezentuje się następująco:

Moc 30W
Wyjście USB x3, DC 5V 2.4A x2, DC 12V 1.5A x1
Zabezpieczenie przed przegrzaniem Tak
Gwarancja 24 miesiące
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe Tak
Porty 3x USB
Szybkie ładowanie Qualcomm Quick Charge 3.0 Tak
Liczba portów 3

3-portowa ładowarka Green Cell jest wykonana z eleganckiego, czarnego tworzywa sztucznego, dzięki czemu prezentuje się całkiem stylowo w przeciwieństwie do białych egzemplarzy. W większości producent zdecydował się na błyszczący materiał, zaś sama wtyczka została zrobiona z matowego. Całość wieńczy szare logo.

Testowany produkt posiada funkcję ochrony przed przepięciami, zwarciami oraz kontroli temperatury. Dzięki temu możemy być pewni o bezpieczeństwo podłączonych urządzeń. Ponadto warto wspomnieć, że moduł iQ Smart Charging automatycznie dostosowuje optymalną prędkość ładowania do każdego podłączonego urządzenia.

Ładowarkę sprawdziliśmy, podpinając do niej m.in. smartfony z obsługą Quick Charge 3.0 czy tablet marki ASUS. Wszystkie urządzenia ładowały się równie szybko, co na oryginalnych ładowarkach.

  

Podsumowanie

3-portowa ładowarka od Green Cella to zdecydowanie akcesorium godne uwagi. Przede wszystkim oszczędza nam czas i miejsce. Nie skłamiemy, jeśli powiemy, że również pieniądze, bowiem jej obecna cena wynosi 49,95 zł, czyli kosztuje mniej niż niektóre oryginalne ładowarki sieciowe. A jak doskonale wiemy, te niestety nie potrafią magicznie ładować paru urządzeń na raz. Jeśli zatem szukacie tego rodzaju produktu, przyjrzyjcie się „greencellowemu” akcesorium, a nie powinniście się zawieść. Z tego tytułu przyznajemy mu nasze odznaczenie.

PS. Jeśli 3 porty to wciąż za mało dla Was, w ofercie Green Cella znajdziecie również ładowarkę, do której możecie podłączyć do 5 urządzeń.

 

Facebook

Poczytaj o IOT