Connect with us

RECENZJE

Adapter USB-C od Edimax

Opublikowano

dnia

Prezentowaliśmy Wam ostatnio Hub USB-C od marki Green Cell, tym razem prezentujemy tańszą opcję od marki Edimax – adapter EU-4308. Jest to niewielkie urządzenie w oryginalnym kartoniku. Oprócz niego w pudełeczku znajdziemy Przewodnik po instalacji oraz płytkę.

 

Do czego może może nam posłużyć hub od Edimax:

  • Przesyłanie danych z prędkością do 5Gb/s
  • 3 porty USB 3.0 i obsługa hot plug
  • Gigabitowy port Ethernet
  • Przenośny i lekki, idealny w podróży i w domu
  • Łatwa instalacja – Plug’n’Play, bez dodatkowych sterowników
  • Obsługa Windows, Mac i Linux

 

 

Dzięki zastosowaniu adaptera USB-C Edimax EU-4308 możemy przesyłać dane do wielu i z wielu urządzeń z prędkością do 5Gb/s. Umożliwia on także przesyłanie danych przez 3 porty USB 3.0 i dostęp do Internetu za pomocą portu Ethernet jednocześnie. EU-4308 jest idealnym rozwiązaniem dla najnowszych tabletów i ultrabooków, które mają ograniczoną liczbę portów.

 

Jeśli urządzenie nie posiada portu, którego potrzebujesz, EU-4308 jest idealnym rozwiązaniem. 3 porty USB 3.0 pozwalają na podłączenie urządzeń USB, a gigabitowy port Ethernet pozwala na przewodowe połączenie z Internetem, tam gdzie sieć bezprzewodowa jest niestabilna lub niedostępna.

Aktualna, najniższa cena online tego urządzenia to 85 zł np. tutaj.  Dla nas jest to bardzo dobra cena za tyle portów dlatego postanowiliśmy nagrodzić adapter odznaką: „Najlepsza cena”.

 

Facebook

Poczytaj o IOT