Connect with us

SMART

Aeotec – urządzenia przyszłości dostępne teraz

Opublikowano

dnia

Pewnego dnia wszystko w domu będzie połączone. Ten dzień jeszcze nie nadszedł, ale wiele firm ma już swoją odmienną wizję przyszłości. Aeotec jest ich partnerem w dziedzinie inteligentnego domu. Wprowadza trwającą już dekadę specjalizację w technologii Z-Wave, aby pomóc każdemu z partnerów w realizacji ich własnej, niepowtarzalnej wizji połączonego domu. Oferując zarówno usługi OEM, jak i produkty gotowe do sprzedaży w ramach asortymentu Aeotec, firma oferuje szeroki i międzynarodowy portfel produktów Z-Wave, które wymyśliła, zaprojektowała i wyprodukowała samodzielnie.

 

Podczas tegorocznych targów IFA, firma Aeotec zaprezentowała kilka nowości, które prezentujemy poniżej:

Range Extender 7

Range Extender 7 od firmy Aeotec, to prawdziwy pogromca słabego zasięgu WIFI w domu. Z pewnością spotkaliście się już z takimi urządzeniami, jednak większość z nich ma spore rozmiary, zajmuje większą część gniazdka… Te urządzenie jest inne – zajmuje wielkość jednej wtyczki, więc nawet korzystając z listwy rozdzielającej nie będzie kłopotu z wpięciem extendera.

Recessed Door Sensor 7

Wbudowany czujnik drzwiowy swoim rozmiarem sprawia, że jest ledwie widoczny a skuteczny. Jest to najszybszy czujnik tej marki z 50% szybszą komunikacją niż inne modele. Zwiększona czułość czujnika oraz zastosowanie algorytmu Z-Wave S2 i ekskluzywnego algorytmu zakłóceń przestrzennych firmy Aeotec oznacza, że sygnały, od których zależy Twój inteligentny dom, są przesyłane, odbierane i przetwarzane natychmiast.

Smart Switch 7

Inteligentna wtyczka od Aeotec jest teraz mniejsza o 84% i wyposażona w wiele nowych funkcji. Smart Switch 7 jest bezprzewodową inteligentną wtyczką, zmieniającą Twoje zwykłe gniazdko w domu w prawdziwe centrum sterowania. Możesz zamienić dowolne gniazdo ścienne w gniazdo ścienne Z-Wave po prostu podłączając urządzenie – „plug and play”. Dzięki temu można zautomatyzować, kontrolować i śledzić ilość zużywanej energii elektrycznej. Oczywiście nie tylko mierzy ilość energii ale przedewszystkim pozwala na sterowanie podłączonym urządzeniem z aplikacji mobilnej.

Z-Stick 7

Do czego może Ci się przydać urządzenie wielkości pendrive’a a które nim nie jest? Do sterowania Twoim całym Z-Wave domem! 🙂 Dzięki temu adapterowi, podłączysz do komputera do 232 urządzeń smart w domu i będziesz mógł nimi zarządzać. Brzmi wspaniale?

 

Koncentrując się na akcesoriach, które pozwalają na inteligentniejsze lub bardziej kontrolowane rozwiązania, firma Aeotec została założona w 2006 roku w Dolinie Krzemowej i obecnie ma siedzibę w Hamburgu w Niemczech, a jej uzupełnieniem są biura w innych częściach świata.

 

Sprawdź inne produkty marki dostępne w Polsce:

https://www.z-wave.pl/

https://z-home.pl/

 

Śledź na bieżąco informacje z firmy: Twitter, LinkedIn

 

 

Facebook

Poczytaj o IOT