Connect with us

SMART

Ciekawe zastosowania gniazdka smart

Opublikowano

dnia

Gniazdka smart mają wiele zastosowań gdyż nie tylko pozwalają na dużą oszczędność prądu ale także zwiększają bezpieczeństwo domów i mieszkań, podczas gdy jesteśmy poza miejscem zamieszkania. 

Tym razem przedstawiamy wam ciekawe i praktyczne rozwiązania przy użyciu inteligentnego gniazdka, które podpowiedzieli uczestnicy naszego konkursu. Zobaczcie jakie są pomysły na zastosowanie inteligentnych gniazdek w domu.

 

  • Choinka

 

Za oknami już widać pierwszy śnieg co oznacza, że już wielkimi krokami zbliżają się święta, a za tym idzie dekorowanie choinki i domu wewnątrz ale i na zewnątrz. Gniazdka smart nadają się świetnie aby podpiąć lampki choinkowe oraz ozdoby zewnętrzne i cieszyć się pięknymi ozdobami domu i ogrodu, które możemy sterować z dowolnego miejsca gdzie mamy połączenie z siecią!

 

 

  • Zwierzęta domowe

 

Inteligentne gniazdka idealnie sprawdzą się także dla osób, które posiadają zwierzęta w terrarium bądź akwarium. Właściciele swoich pupili mogą zdalnie sterować oświetleniem i urządzeniami niezbędnymi do życia i prawidłowego rozwoju swoich zwierzątek czy ryb.

 

  • Projektor gwiazd

 

Pokój dziecięcy to miejsce zwykle bardzo przytulne, pełne barw i koloru, z ciekawymi rozwiązaniami oświetleniowymi takie jak światełka czy projektor gwiazd, które ciekawią nasze pociechy do poznawania świata. Dzięki Gniazdku smart możemy zdalnie sterować światłem w dziecięcym pokoju dzięki czemu pokój jest bezpieczniejszy i ciekawszy dla dziecka.

 

  • Sprzęty domowe

 

W dzisiejszym świecie każdy się spieszy i nieustannie biegnie od spotkania do spotkania. Co za tym idzie, można czasem zapomnieć odłączyć sprzęt elektroniczny z prądu. Z pomocą przychodzi gniazdko smart.

Inteligentne gniazdka możemy podłączyć do sprzętów domowych takich jak żelazko i gdy nawet zapomnimy je odłączyć z kontaktu możemy będąc poza domem wyłączyć je zdalnie ze swojego smartphone’a i kontynuować plan dnia bez stresu o sprzęty w domu, które zostały podłączone do gniazdka. Dodatkowo gniazdko może być świetnym pomocnikiem przy np elementach centralnego ogrzewania w domu.

 

  • Oszczędność czasu dla śpiochów

 

Gniazdka smart mają także zastosowanie dla leniwych i ceniących sobie czas szczególnie o poranku. Gdy jeszcze nie wstaliśmy z łóżka możemy uruchomić toster na szybkie śniadanie, czajnik czy radio z ulubioną stacją i cieszyć się z dodatkowego czasu w ciepłym łóżeczku.

Więcej o gniazdkach Woox:

https://netinet.pl/GNIAZDKA/10594-woox-r5024-gniazdko-wifi-smart-plug-16a.html 

https://netinet.pl/GNIAZDKA/12161-InteligentneSmartGniazdkoWiFi16APL.html 

 

Dystrybutor marki WOOX w Polsce:

 

Netinet sp z o.o.

Arkuszowa 18,

01-934 Warszawa

tel: 22 213 11 50

e-mail: info@netinet.pl

 

Znajdź nas na:

***

 

Produkujemy wysokiej jakości inteligentne rozwiązania z zakresu Smarthome i Internetu Rzeczy (IoT). Naszą domeną są dostępne cenowo i łatwe w instalacji oraz w użytkowaniu produkty do zastosowania w mieszkaniach, domach i biurach. Zapewnienie bezpieczeństwa mienia, poprawa wydajności energetycznej oraz zwykła wygoda w codziennym życiu to główna zasada, którą kierujemy się projektując nasze rozwiązania.  

www.wooxhome.com 

 

Kontynuuj czytanie

Facebook

Poczytaj o IOT