Connect with us

INNE

Czy zarządzasz swoim WiFi zdalnie?

Opublikowano

dnia

Czy wiesz, że możesz zarządzać zdalne zarządzanie swoją siecią WiFi? Czy wiesz jakie to niesie korzyści?

Niezależnie od tego czy masz Max-Stream, WRT czy Velopa, masz teraz możliwość kontroli swojego WiFi z dowolnego miejsca. Poznaj 4 najważniejsze funkcje aplikacji, które z pewnością przydadzą Ci się w zarządzaniu swoją domową siecią.

 

Zdalny dostęp 24/7

Kontroluj swoje WiFi w czasie rzeczywistym, gdziekolwiek jesteś. Nadaj gościom dostęp lub egzekwuj kontrolę rodzicielską z biura czy podróży.

Kontrola rodzicielska

Utwórz harmonogram urządzeń, blokuje je i ogranicza wykorzystanie WiFi podczas odrabiania lekcji czy czasu na sen. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich dzieci dzięki ograniczeniu dostępu do określonych witryn.

Dostęp dla gości

Bezpiecznie udostępniaj sieć gościnną dla znajomych, rodziny i innych odwiedzających. Firewall oddziela gości od Twojej głównej sieci WiFi. Możesz udostępnić sieć WiFi dla maksymalnie 50 gości.

Priorytetyzacja urządzeń

Nadaj priorytet urządzeniom streamującym, kiedy Twoje dzieci surfują po Internecie lub grają. Zapobiegnie to buforowaniu i spowolnieniu sieci przez inne urządzenia.

Sprawdź co jeszcze daje Ci dostęp do sieci domowej przez aplikację. Wszystko znajdziesz pod linkiem: http://linksysblog.pl/aplikacja-linksys/

 

Facebook

Poczytaj o IOT