Connect with us

SMART

Z czym borykają się użytkownicy Smanosa?

Opublikowano

dnia

Szukasz systemu alarmowego dla siebie. Pojawia się masa pytań. Sprawdź z czym borykają się użytkownicy Smanosa oraz jak temu zaradzić. Z pomocą przychodzi nowa sekcja na stronie smanos.pl – FAQ!

 

Znajdziecie tam odpowiedzi na pytania dotyczące konkretnych modeli, ale i systemów Smanos w uogólnieniu. Dowiecie się także wszystkiego o sposobach ich montażu, konfiguracji i późniejszej obsługi. Poniżej przytaczamy kilka z najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami, które mogą okazać się pomocne przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Zapraszamy!

  • Czy muszę instalować w domu dodatkowe okablowanie?

Nie. Cały system działa bezprzewodowo, a ewentualne akcesoria zasilane są bateriami (dołączonymi do zestawu). Jedynie panel sterowania potrzebuje mocy i dlatego wymaga tradycyjnego zasilacza z kablem.

  • Jak dużo kosztuje montaż systemu i jak długo to trwa?

Systemy Smanos działają na zasadzie Plug&Play, prosto po wyjęciu z pudełka. To oznacza, że panel, jak i akcesoria są już sparowane i wymagają jedynie umieszczenia ich w odpowiedniej pozycji i włączenia. Nie potrzeba żadnego instalatora, dodatkowych wydatków, a wszystko można zrobić samemu w kilka minut przy użyciu instrukcji dołączonej do zestawu.

  • Jaka jest różnica między systemem smart home od Smanosa a innymi?

Systemy Smanos nie wymagają miesięcznego abonamentu i mogą być zainstalowane w ciągu kilku minut bez pomocy specjalisty. Wygląd urządzeń pasuje do każdego wystroju domu czy mieszkania, przez co nie trzeba ich nigdzie chować. Istnieje wiele łatwych w dołączeniu akcesoriów do wykrycia intruza, ale także i gazu, dymu lub wody.

  • Czy możliwe jest rozbudowanie mojego zestawu Smanos?

Do wszystkich paneli sterowania Smanos możesz łatwo podłączyć różne akcesoria. Zestaw często już zawiera dodatkowe akcesoria. Do jednego panelu można podłączyć od 30 do 50 dodatków, w zależności od systemu.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o systemach alarmowych Smanos? A może chcesz wybrać swój wymarzony model? Wejdź na smanos.pl i dowiedz się, jakie możliwości daje Ci zakup własnego zestawu.

Facebook

Poczytaj o IOT