Connect with us

INNE

Edimax RE23S – najnowszy extender Wi-Fi AC2600

Opublikowano

dnia

Jedna nazwa Wi-Fi i niezawodny roaming

Stabilne połączenie z siecią Wi-Fi podczas poruszania się po domu. Bez konieczności konfigurowania i łączenia się z różnymi sieciami podczas wchodzenia do różnych pomieszczeń. Używaj jednej nazwy Wi-Fi dla całego domu.
RE23S_Seamless_roaming_Wi-Fi.jpg

Plug and Play w trybie punktu dostępu

Gemini RE23S w trybie AP został zaprojektowany tak, aby był łatwy w konfiguracji i zarządzaniu. Co więcej, można łatwo podłączć  dodatkowe Gemini RE23S, aby wzbogacić przewodową sieć domową o Wi-Fi.
RE23S_Access_Point_Mode.jpg

Większa prędkość w standardzie 11ac

Uzyskaj najnowszą technologię 11ac z dużą szybkością do 2600 Mb/s (N800 Mb/s + AC 1733 Mb/s) i jednocześnie rozszerz połączenia bezprzewodowe na 2,4 GHz i 5 GHz.
RE23S_Dual-Band.jpg

Zmień domowe Wi-Fi na dwuzakresowe

Główny router może dostarczać tylko jednopasmowe Wi-Fi? Bez obaw! Gemini RE23S może zapewnić niezawodne połączenia dwuzakresowe, pozwalając cieszyć się wolnym od rozłączeń oraz opóźnień Wi-Fi na wszystkich urządzeniach.
RE23S_Dual-Band_Connectivity.jpg

Strumieniowanie wideo dzięki MU-MIMO

Dzięki MU-MIMO (Multiple User – Multiple Input Multiple Output) Gemini RE23S obsługuje cztery strumienie naraz i wiele urządzeń jednocześnie, zapewniając najszybszą prędkość i nieprzerwaną łączność Wi-Fi.
RE23S_MU-MIMO.jpg

Funkcja iQ Setup

Zawiera przyjazną dla użytkownika funkcje konfiguracji iQ Setup, które wykorzystuje przeglądarkę do inteligentnej, automatycznej i szybkiej instalacji. iQ Setup automatycznie wykrywa dostępne sieci Wi-Fi w pobliżu i pomaga nawiązać połączenie w ciągu kilku minut
RE23S_Setup1-2-3.jpg

Gigabitowa wydajność

Gigabitowy port Ethernet Gemini RE23S umożliwia podłączenie przewodowego urządzenia, takiego jak konsola do gier lub smart TV, w celu szybkiego i stabilnego połączenia przewodowego, co ułatwia udostępnianie plików, zdjęć, muzyki i wideo w sieci domowej.
RE23S_Gigabit_Wired_Ethernet.jpg

Łatwość konfiguracji z routerem dzięki iQ Setup

Uniwersalna kompatybilność i łatwa, oparta o przeglądarkę konfiguracja (iQ Setup) do szybkiej i łatwej instalacji.
RE23S_works_with_any_routers.jpg

Cechy główne:

 •  Roaming Wi-Fi w domu: Wymień swój extender WI-Fi na nowy, dzięki któremu sieć Wi-Fi będzie zawsze podłączona, extender RE23S zapewni bezproblemowe i szybkie roamingowe połączenie Wi-Fi.
  – Bez kłopotów z przełączaniem sieci Wi-Fi i wpisywania haseł.
  – Niezawodne Wi-Fi, które pozostaje podłączony, gdy poruszasz się po domu.
  (Działa z każdym urządzeniem z serii Edimax Gemini, które obsługuje roaming Wi-Fi.)
 •  Tryb Punktu Dostępu: Podłącz i używaj, aby utworzyć punkt dostępu Wi-Fi, aby rozszerzyć przewodową sieć domową o funkcję Wi-Fi.
 •  Większa Prędkość 11ac: technologia AC2600 zapewnia jednoczesne, dwuzakresowe Wi-Fi o prędkościach: 800 Mb/s dla 2,4 GHz i 1733 Mb/s dla 5 GHz.
 •  Dwuzakresowa sieć Wi-Fi w domu: Ulepsz jednozakresowe Wi-Fi 2,4 GHz na dwuzakresowe z lepszym zasięgiem bez konieczności wymiany routera.
 •  11ac MU-MIMO: Najnowsza technologia 11ac obsługuje cztery strumienie i dzięki temu umożliwia transmisję do wielu urządzeń jednocześnie.
 •  Beamforming: dzięki obsłudze formowania sygnałów kierunkowych, zwiększona zostaje wydajność, niezawodność i zasięg Wi-Fi, wolniej też spada siła sygnału w miarę wzrostu odległości.
 •  Gigabitowy Ethernet: uzyskaj szybkie, stabilne połączenie przewodowe z konsolą do gier, smart TV lub komputerem.
 •  Kompatybilność: łatwa konfiguracja do współpracy z routerem

Facebook

Poczytaj o IOT