Connect with us

INNE

Green Cell Power Source – jedna ładowarka zamiast kilku do laptopa, smartfona i innych urządzeń

Opublikowano

dnia

Z roku na rok zwiększa się liczba urządzeń mobilnych, które ułatwiają nam życie. Laptopy, smartfony, smartwatche, inteligentne opaski, przenośne konsole do gier – wszystkie te urządzenia wymagają energii. Dlatego Green Cell stworzył nową ładowarkę Power Source, która pomoże zasilić je z jednego gniazdka.

Polski projekt

Power Source została stworzona od podstaw przez zespół R&D Green Cell. Za cel przyświecało im zaprojektowanie ładowarki, która będzie w stanie obsłużyć wiele rodzajów urządzeń. Tak, aby użytkownik mógł schować pozostałe ładowarki do szafy i posługiwać się jedną. Wszystko to dzięki aż 75 W mocy zamkniętych w akcesorium o niewielkich wymiarach.
green-cell-ladowarka-power-source-1.jpg

Kompatybilność przede wszystkim

Za sprawą portu USB-C obsługującego technologię Power Delivery ładowarka doskonale współpracuje z MacBookami oraz innymi laptopami z  USB-C. Zaimplementowany port Ultra Charge jest zgodny ze wszystkimi standardami szybkiego ładowania, takimi jak Quick Charge, Samsung AFP czy Pump Express, dzięki czemu może naładować podłączone urządzenie nawet kilka razy szybciej niż standardowa ładowarka 5V/2A. Pozostałe dwa porty obsługują technologię Smart Charging, która dopasowuje parametry do ładowanego sprzętu, niezależnie od tego czy jest to telefon bądź smartwatch.
green-cell-ladowarka-power-source-2.jpg

Minimalistyczne piękno

Produkty Green Cell cechują się nie tylko bogatą funkcjonalnością, ale także estetycznym wyglądem. Projektanci, tworząc Power Source, postawili na klasyczną dla marki czerń oraz dokładne wykończenie detali, takich jak zielone podświetlenie czy odpowiednie oznaczenie portów.
green-cell-ladowarka-power-source-3.jpg

Cena i dostępność

Ładowarka Green Cell Power Source oficjalnie zadebiutuje 3.09.2019. Będzie można jednak nabyć ją już wcześniej w przedsprzedaży na stronie producenta. Jej sugerowana cena ma wynieść 269,95 zł.

Kontynuuj czytanie

Facebook

Poczytaj o IOT