Connect with us

INNE

Green Cell PRIME – pierwszy power bank zaprojektowany w Polsce

Opublikowano

dnia

Chcąc połączyć funkcjonalność z wysoką jakością wykonania, zespół R&D Green Cell stworzył power bank PRIME. Urządzenie zostało w całości zaprojektowane w Polsce, a jego charakter ma spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Design

Producent zadbał o to, aby power bank był zarówno funkcjonalny, jak i prezentował się stylowo niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy – czy w podróży czy na spotkaniu biznesowym. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości ogniw litowo-polimerowych akcesorium ma zaledwie 13 mm grubości, zaś jego waga nie przekracza 200 gramów. Green Cell PRIME wyposażono również w stylowe, zielone podświetlenie.
Green-cell-prime-powerbank_1.jpg

Wytrzymałość

Do stworzenia PRIME’a wykorzystano materiały, które cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia. Cała konstrukcja zapewnia pełne bezpieczeństwo i trwałość urządzenia.

Technologia

Power bank Green Cell PRIME wyposażono w ogniwa litowo-polimerowe o wysokiej żywotności i realnej pojemności 10 000 mAh. Zastosowana w urządzeniu autorska technologia Ultra Charge jest w pełni kompatybilna z Quick Charge, Samsung AFC, Huawei FCP oraz wieloma innymi standardami szybkiego ładowania. Pozwala ona na ładowanie w kilku trybach – 5 V, 9 V lub 12 V przy maksymalnej mocy 18 W. Prócz każdego rodzaju telefonu Green Cell PRIME może bezpiecznie ładować również urządzenia wymagające niskiego prądu ładowania, takie jak opaski fitness, smartwatche lub słuchawki bezprzewodowe. Dzięki funkcji pass-through możliwe jest jednoczesne ładowanie power banku oraz zasilanie smartfona.
Green-cell-prime-powerbank_2.jpg

Power bank Green Cell PRIME – kiedy dostępny?

Premiera najnowszego produktu marki Green Cell datowana jest na 22 lutego 2019 roku. Można go jednak zakupić w przedsprzedaży już od 14 lutego. Więcej informacji można znaleźć na stronie greencell.global.

Facebook

Poczytaj o IOT