Connect with us

IT

Icy Dock MB602SPO-B – płyty i dyski w jednym

Opublikowano

dnia

Icy Dock ToughArmor MB602SPO-B to kieszeń mieszcząca w sobie 2 dyski HDD/SSD o wysokości 9,5 mm lub 12,7 mm oraz napęd CD/DVD/Blu-Ray w jednej zatoce 5,25″.

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni

Kompaktowa konstrukcja ToughArmor MB602SPO-B mieści w jednej 5,25″ dwie wnęki umożliwiające błyskawiczną wymianę dysków SSD/HDD 2,5” (tzw. hot-swap) oraz jeden napęd optyczny Slim/Ultra-Slim CD/DVD/Blu-ray ROM, idealny do zastosowań wymagających dużej ilości miejsca, takich jak komputer typu powerhouse, przenośna stacja robocza i montowany w stelażu komputer przemysłowy.

Mocna konstrukcja

Seria ToughArmor wykorzystuje wytrzymałą, w pełni metalową konstrukcję w całej obudowie i tacach, a trend ten jest kontynuowany przez MB602SPO-B. Została ona zaprojektowana specjalnie z myślą o pracy w trudnych warunkach.
Technologia antywibracyjna wbudowana w tacę redukuje wibracje pochodzące z mechanicznych dysków twardych, zmniejszając hałas i chroniąc dyski przed uszkodzeniami w wyniku wibracji. Ponadto taca jest również wyposażona w mechanizm uziemienia EMI, który zapewnia bezpieczne środowisko dla dysków
Aby zapobiec gromadzeniu się kurzu, który z czasem może zatykać wewnętrzne gniazda i hamować przepływ powietrza, dołączona została osłona przeciwpyłowa chroniąca obudowę, gdy napęd optyczny nie jest używany. Po zainstalowaniu napędu optycznego CD/DVD/Blu-ray, osłona przeciwpyłowa może zostać łatwo zdjęta bez użycia narzędzi i śrub.
Sterowany przez użytkownika 40-milimetrowy wentylator chłodzący współpracuje z dużymi otworami wentylacyjnymi w tacy i obudowie, aby usunąć jak najwięcej ciepła i utrzymać napędy w optymalnych temperaturach.

Kontynuuj czytanie

Facebook

Poczytaj o IOT