Connect with us

RECENZJE

Inteligentna wtyczka Woox – włącz i wyłącz jednym kliknięciem!

Czy uruchamianie urządzeń z telefonu, leżąc na kanapie nie jest wspaniałe? Jest 🙂 Zobacz jak możesz uruchamiać każde urządzenie zdalnie.

Opublikowano

dnia

Czy uruchamianie urządzeń z telefonu, leżąc na kanapie nie jest wspaniałe? Jest 🙂 Ale niestety nie wszystkie urządzenia są smart, abyśmy mogli je uruchamiać zdalnie. Możemy to zrobić przy pomocy np. inteligentnej wtyczki marki WOOX, która swoją prostotą użycia bije na głowę.

Opakowanie

Markę WOOX charakteryzują specyficzne, przyjemnie zielone opakowania. Wtyczka posiada nie wielkie opakowanie, na którym można znaleźć kilka ważnych informacji w kilku językach i kody QR do pobrania aplikacji.

 

Wygląd

Urządzenie WOOX to model: R5024, które przypomina końcówkę przedłużacza z jedną wtyczką. Nie ma przesadzonego rozmiaru a na korpusie posiada tylko jeden przycisk. W opakowaniu znajduje się również instrukcja obsługi, jednak całość pracy wykonuje za nas aplikacja o czym przeczytasz poniżej.

 

Konfiguracja

Konfiguracja polega na uruchomieniu aplikacji oraz postępowaniu według poleceń na ekranie. Wtyczkę należy podłączyć do gniazdka możliwie najbliżej routera (na czas konfiguracji, później można ją przenieść w docelowe miejsce).  Cała konfiguracja trwa jakieś 3-4 min. Po czym możemy korzystać z wtyczki przez aplikację.

Urządzenie można uruchamiać z poziomu listy urządzeń w aplikacji Woox (przy pomocy zielonego przycisku symbolizującego on/off) lub klikając na urządzenie…

wtedy na ekranie zobaczysz ogromny przycisk, który swoim kolorem będzie wskazywał na włączenie lub wyłączenie urządzenia podłączonego do wtyczki.

W aplikacji jest możliwość ustawienia czasu samoczynnego uruchamiania się wtyczki. Funkcja ta przydaje się szczególnie w przypadku wyjazdu na wakacje. Mamy możliwość podłączenia lampki do wtyczki, która każdego wieczoru będzie imitować sytuację, że ktoś jest w domu.

 

Poprawnie skonfigurowana i podłączona wtyczka posiada podświetlony na niebiesko przycisk, który dodatkowo podkreśla aurę smart home, która wytwarza się wokół urządzenia 🙂

 

Działanie

Jak działa urządzenie możesz zobaczyć na poniższym filmie:

 

Cena wtyczki od WOOX to ok 40 PLN.

Więcej informacji znajdziesz na stronie dystrybutora.

 

Za prostotę działania i obsługi należy się nagroda:

Facebook

Poczytaj o IOT