Connect with us

IT

Jak łatwo zwiększyć przestrzeń dyskową komputera?

Opublikowano

dnia

Brak miejsca na dane jest częstym problemem, który może napotkać wielu użytkowników komputerów. Kiedy to nastąpi, jedynym rozwiązaniem jest zakup nowej obudowy z większą ilością miejsca na dyski lub pozbycie się starych napędów. Tak czy inaczej jest to kosztowne i czasochłonne. Aby rozwiązać ten problem, Icy Dock stworzył zestawy rozszerzeń zatok na napędy EZ-Fit i Flex-Fit.

Mogą one pomieścić wiele nośników w 3,5-calowej wnęce HDD lub 5,25-calowej wnęce na napęd optyczny w dowolnej obudowie komputera. Adapter na dyski EZ-Fit/Flex-Fit umożliwia dodawanie miejsca do magazynu danych bez wymiany obudowy komputera lub istniejących nośników, co znacznie zmniejsza koszty i czas wymagany do złożenia nowego komputera lub przesyłania danych.

Bezproblemowa instalacja dysku 2,5″ bez użycia narzędzi

ICY DOCK EZ-Fit i Flex-Fit umożliwiają beznarzędziową instalację 2,5-calowego dysku SSD/HDD, co zapewnia szybki i łatwy dostęp do nośnika bez konieczności używania narzędzi i małych śrubek podczas instalacji.

Elastyczna rozbudowa

Dostępne są różne konfiguracje napędów z zestawami rozszerzeń EZ-Fit i Flex-Fit, które obsługują wiele typów napędów, w tym dyski twarde lub półprzewodnikowe.

Facebook

Poczytaj o IOT