Connect with us

AGD/RTV

Jeszcze więcej możliwości z hubem USB-C 7w1 od Green Cell!

Opublikowano

dnia

W dobie miniaturyzacji sprzętów elektronicznych producenci niejednokrotnie zapominają o najważniejszym – funkcjonalności. Coraz częściej możemy spotkać notebooki, które prócz USB-C nie mogą zaoferować zbyt wielu złącz. Jak poradzić sobie z sytuacją, gdy nasz laptop nie ma wystarczająco dużo portów, abyśmy mogli na nim wydajnie pracować? Wówczas może nam pomóc uniwersalny hub od marki Green Cell.

USB-C i co jeszcze?

Hub stworzono w formie zgrabnego prostopadłościanu o zaokrąglonych krawędziach z krótkim kabelkiem pokrytym gumą, co ma wzmocnić jego trwałość. To co najważniejsze umieszczono na bokach urządzenia, a znajdziemy tutaj:

  • 1x USB-C
  • 1x USB 3.0
  • 1 USB 2.0
  • HDMI
  • 1x microSD
  • 1x SD

Dzięki temu za sprawą jednego akcesorium otrzymujemy pełen wachlarz funkcjonalności, niezależnie od tego czy chcemy podłączyć peryferia komputerowe, kartę pamięci bądź dodatkowy ekran.

hub green cell

hub green cell

Co jeszcze potrafi adapter od Green Cell?

Hub nie tylko oferuje poszerzenie możliwości laptopa. Pozwala także zamienić smartfon Samsung Galaxy S8/S8+, S9/S9+ lub Note 8 w mini komputer stacjonarny bez konieczności zakupu stacji DeX. Co ciekawe, z tej technologii można korzystać, nie rezygnując z funkcji telefonu. Hub oferuje również podobną funkcję dla innych urządzeń obsługujących PC Mode np. Huawei Mate 10.

Przejściówka Green Cell oferuje także szybkie ładowanie telefonu oraz bezpośrednie zasilanie komputera za sprawą technologii pass-through oraz Power Delivery. W tym przypadku elektronika automatycznie dostosowuje parametry do podpiętego urządzenia i zacznie je ładować (nawet do 87 W).

hub green cell

Podsumowując…

Hub Green Cell 7w1 to niezbędnik dla każdego użytkownika nowoczesnego laptopa bądź smartfona z portem USB-C ceniącego sobie wydajność. Dzięki kompaktowym wymiarom zmieści się w każdej torbie bądź plecaku, dlatego łatwo go zabrać gdziekolwiek się udajemy.

Sprzęt możemy zakupić w promocyjnej cenie w sklepie Świat Baterii. Na ten moment jego cena wynosi 179,95 zł.

Niedawno pisaliśmy również o młodszym bracie prezentowanej przejściówki – GC Hub 2, który pozwala rozszerzyć możliwości choćby konsoli Nintendo Switch. Warto sprawdzić!

Facebook

Poczytaj o IOT