Connect with us

RECENZJE

Gamingowa mysz od KFA2

Opublikowano

dnia

Choć daleko mi do gamingowego świata to nic nie stoi na przeszkodzie aby pokazać Wam małego gryzonia od KFA2. Zapraszam!

 

Opakowanie

Mysza dotarła do mnie w oryginalnym opakowaniu w czarnej kolorystyce marki KFA2. Testowany model to SLIDER-03. W Opakowaniu znajduje się kartonik z wytłoczką, w której siedzi grzecznie myszka.

Zawartość

W pudełku oprócz gryzonia znalazłam tylko ulotkę od firmy z opisem przycisków oraz kodem QR prowadzącym na stronę www marki.

Mysz KFA2 Wygląd

Mysz posiada przemiłe w dotyku, aksamitne wykończenie. Tuż pod pokrętłem znajdują się 2 przyciski pierwszy od rozdzielczości DPI a drugi od oświetlenia LED. Po lewej stronie myszki znajdują się kolejne 2 przyciski: w przód oraz w tył – dostępne przy nawigacji na stronach www.

Myszka jest symetryczna przez co powiedziałabym, że może być również używana przez osoby leworęczne, jednak z uwagi na przyciski boczne wydaje się, że jest ona tylko dla praworęcznych. Mysza ma bardzo długi ogon a jest nim 1,5 m pleciony przewód USB.

 

Działanie

Myszka wygodnie leży w dłoni. Jak już wspomniałam wcześniej przycisk nr.4 (zaznaczony poniżej) służy do zmiany częstotliwości w zakresie 1200/1600/2400/3200/4800/7200 DPI czyli możemy dopasować czułość myszy.

Myszka posiada sterownik Xtreme Tuner Gear, który jest dostępny do pobrania na stronie producenta. Po wybraniu produktu z głównego widoku programu, mamy okno z ustawieniami myszy. Mamy możliwość stworzenia własnych ustawień dla różnych trybów pracy: praca biurowa, gra 1, gra 2 oraz media. Pozostałe ustawienia pozwalają na zmianę częstotliwości, czułości czy prędkości kursora oraz co najciekawsze (jak dla mnie) ustawień kolorów! 😉 A tych jest sporo…

 

Kolory

Możemy zmieniać kolory przyciskiem na myszy ale możemy też zmieniać je w sterowniku wybierając z palety RGB oraz dostępnych trybów migania.

Zobacz jak zmieniają się kolory:

@internetrzeczy

Kolorki! #myszgamingowa #gaming #kfa2

♬ Street Food Funk – Full – FrequentlyAskedMusic

 

Podsumowanie

Myszka za niecałą stówkę, którą obecnie można kupić za ok. 49 zł. Cena atrakcyjna, a w niej możesz mieć fajną, myszkę gamingową z super światełkami i możliwością dodatkowych ustawień po pobraniu sterownika. Nic specjalnie szczególnego w działaniu jak na klikacza ale plus to wygodne, aksamitne i bardzo przyjemne w dotyku wykończenie. Myślę, że może być fajną opcją dla początkujących graczy.

 

@internetrzeczy

Mysza od KFA2! #gaming #myszgamingowa #kfa2

♬ Falling Angel – HCTM

Kontynuuj czytanie

Facebook

Poczytaj o IOT