Connect with us

RECENZJE

Lampka Yeelight z czujnikiem zmierzchu – prosta i przydatna

Opublikowano

dnia

Z tą lampką nie straszne żadne kanty łóżka ani szafek… nie potrzebny tutaj smartfon ani aplikacja. Tylko gniazdko… Zapraszam na bardzo szybką i rzeczową recenzję lampki Yeelight.

Opakowanie i zawartość

Lampkę dostałam w malutkim opakowaniu na którym znajdziemy podstawowe informacje o produkcie.

Wygląd

Sama lampka jest bardzo zgrabna a jej wymiary to średnica 7cm. Lampka posiada przycisk od góry, którym możemy wyłączyć / włączyć lampkę w danej chwili.

Działanie

Lampka działa tak, że wystarczy ją podłączyć do gniazdka i gotowe. Lampka posiada czujnik zmierzchu, czyli jeśli po podłączeniu lampki, w pomieszczeniu jest ciemno to lampka się uruchomi, jeśli jest jasno lampka się nie włączy. Uruchomi się dopiero po zgaszeniu światła lub po zmroku.

Jeśli w danej chwili lub danego wieczoru nie chcemy aby lampka się świeciła, wystarczy wyłączyć ją ręcznie przyciskiem. Jednak jeśli lampka pozostanie w gniazdku uruchomi się kolejnego wieczoru.

Temperatura barwowa lampki to 2700K, co oznacza że świeci delikatnym oraz ciepłym światłem. Światło jest na tyle przyjemne i delikatne, że nie ma problemu aby przy nim zasnąć.

Dodatkowo lampka zużywa minimalną ilość energii: 0.5W – co czyni ją jedną z najbardziej energooszczędnych lampek nocnych.

 

Działanie lampki pokazuję na poniższym filmiku:

Dla kogo?

Lampka świetnie sprawdzi się w sypialni, w pokoju dzieci lub osób starszych. Można ją zastosować jako oświetlenie ciemnego korytarza nocą.

Podsumowanie

Lampka pochodzi ze sklepu inteligentnydom.co, gdzie możecie kupić ją aktualnie w cenie 39 zł!

Jeśli szukasz rozwiązania do rozwiania ciemności w nocy to ta lampka będzie do tego idealna 🙂

Facebook

Poczytaj o IOT