Connect with us

INNE

Maxcom FW48 Vanad – technologia w klasycznej formie

Opublikowano

dnia

Maxcom prezentuje inteligentny zegarek Maxcom FW48 Vanad, którego elegancka forma sprawdzi się na spotkaniach, a zestaw funkcji i ergonomia znajdą zastosowanie przy aktywności fizycznej.

 

Inteligentne zegarki stają się coraz bardziej pożądanymi akcesoriami. Dzięki nim w zasięgu ręki mamy powiadomienia ze sparowanego smartfona, asystenta treningów, czy też nadzorcę stanu naszego zdrowia. Te aspekty w połączeniu z wygodą użytkowania sprawiają, że urządzenia z kategorii wearables zdobywają szturmem nasze nadgarstki.

Również polska marka Maxcom posiada w swojej ofercie bogaty wybór smartwatchy i smartbandów, które powstają z myślą o potrzebach użytkowników. Ta linia produktowa jest stale rozwijana czego najnowszym dowodem jest model Maxcom FW48 Vanad.

Klasyczny design spotyka się z technologią

Nowy smartwatch przybiera klasyczną formę, która skrywa zaawansowane technologie. Koperta zegarka, wykonana ze stali cynkowej,  posiada wyświetlacz AMOLED o średnicy 1,32” oraz rozdzielczość 390×390 pikseli. Jego kompaktowe wymiary – 48x45x10 mm – oraz niewielka waga zapewniają wygodę użytkowania. Do zasilania smartwatcha Maxcom FW48 Vanad zastosowano baterię o pojemności 200 mAh, która zapewnia około 4 dni pracy na jednym ładowaniu. Łączność ze smartfonem zapewnia moduł Bluetooth 5.0, który pozwala wyświetlać na czytelnym, kontrastowym ekranie powiadomienia z telefonu oraz przeglądać dane na temat aktywności i zdrowia w aplikacji na urządzenia mobilne – WearFit Pro. Dopełnieniem wygody użytkowania oraz designu są szerokie możliwości personalizacji interfejsu oraz tarczy głównej zegarka (ponad 100 wzorów) oraz dołączony do zestawu pasek ze skóry ekologicznej.

Sprawdzi zdrowie i aktywność

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych czujników smartwatche są w stanie nadzorować stan naszego zdrowia oraz dostarczyć szereg informacji na temat aktywności fizycznej. Maxcom FW48 Vanad został w tym zakresie wyposażony m.in. w monitory pracy serca, ciśnienia i saturacji krwi. Podczas rekreacji lub uprawiania sportu można natomiast skorzystać z danych aplikacji treningowych, krokomierza, licznika spalonych kalorii. Maxcom FW48 Vanad może dodatkowo przypomnieć o odpowiednim nawodnieniu organizmu oraz sprawdzić jakość naszego snu.

Informacje w zasięgu ręki

Smartwatch to również wygoda obsługi smartfona. Maxcom FW48 Vanad powiadomi nas o przychodzącym połączeniu czy wiadomości tekstowej. Pozwala na sterowanie odtwarzaczem muzyki oraz na sprawdzenie prognozy pogody. Samo urządzanie jest odporne na warunki atmosferyczne, ponieważ charakteryzuje się odpornością na pył i wodę – IP67.

Maxcom FW48 Vanad dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – brązowym i czarnym – w sugerowanej cenie katalogowej 349 zł.

Kontynuuj czytanie

Facebook

Poczytaj o IOT