Connect with us

INNE

MAXCOM na targach IFA

Opublikowano

dnia

Maxcom będzie jednym z wystawców na tegorocznych międzynarodowych targach elektroniki użytkowej IFA w Berlinie.  Odwiedzający targi będą mogli podziwiać m.in.  zaawansowane technologicznie modele smartwachy i najnowsze telefony firmy Maxcom.


IFA (Internationale
Funkausstellung) to jedne z największych i najstarszych wystaw elektroniki użytkowej i sprzętu AGD na świecie. Wydarzenie odbywa się raz w roku w Niemczech od 1926 roku.  Tegoroczna edycja odbędzie się stacjonarnie w Berlinie, w dniach 2-6 września 2022 roku.

Targi są głównym miejscem wystawowym dla kluczowych detalistów, ekspertów z branży elektronicznej i mediów. To okazja do prezentacji najnowszych trendów oraz nowości na kolejny rok i pokazania światu efektów wieloletnich badań i prac prowadzących do stworzenia nowych produktów. W tym roku Maxcom zaprezentuje na swoim stoisku najnowsze smartwache FW52, FW55 i FW58, które jesienią będą dopiero wprowadzane do oferty marki. Nie zabraknie również flagowych produktów Maxcom, czyli klasycznych telefonów z tradycyjną klawiaturą dla wymagających użytkowników, tym razem w sieci 4D. Wśród dostępnych już w sprzedaży nowości, na targach pojawią się: klasyczny MM142, MM236, biurkowe: MM28D, MM35D, dla seniora MM817, MM426. Poznamy też premiery telefonów: MM104, MM39D, MM827.

Maxcom znajduje się na Hali 4.2 stoisko nr. 308.

Kontynuuj czytanie

Facebook

Poczytaj o IOT