Connect with us

INNE

Nadeszło nowe – Chuango AWV Plus

Opublikowano

dnia

Chuango nie wstrzymuje tempa i wypuszcza na rynek najnowszy system alarmowy – AWV Plus. To odświeżona wersja zestawu AW1, która dodatkowo zawiera kamerę IP.

Dzięki systemowi alarmowemu Chuango zostaniesz powiadomiony nie tylko o ewentualnym włamaniu, ale także o wycieku gazu, zalaniu czy nawet rozbitej szybie. Z poziomu aplikacji możesz w czasie rzeczywistym uzyskać podgląd z kamery na to konkretne zdarzenie i od razu podjąć działanie. Aplikacja pozwala na sterowanie całym systemem, jak i poszczególnymi urządzeniami osobno.

Chuango AWV działa non stop i jest czujny na wszystko. Nawet, jeśli nastąpi utrata zasilania nie tracisz ochrony. Centrala posiada baterię pozwalającą na 15 godzin pracy.

W przypadku wykrycia jakiegoś zagrożenia, system wysyła powiadomienie z aplikacji na telefonie właściciela, ale i uruchamia głośne syreny alarmowe. Wszystko ze sobą łączy się w błyskawicznym tempie przy pomocy WiFi. Wystarczy pobrać aplikację i sparować urządzenia. Nie potrzeba żadnych kabli ani specjalistów od montażu.

Do zestawu jest dołączona także kamera IP z wbudowanym głośnikiem, jak i mikrofonem, co pozwala na dwustronną komunikację w wysokiej jakości. Oprócz tego kamera została przystosowana do nagrywania także w nocy, a jakość obrazu po zmroku jest krystalicznie czysta i pozwala dostrzec najmniejsze szczegóły.

Zestaw świetnie sprawdzi się w domu z dowolnym wystrojem wnętrza – design urządzeń jest niezwykle uniwersalny. Jego montaż nie wymaga specjalistycznej wiedzy czy umiejętności. Wszystko dzieje się praktycznie samo, a kolejne kroki do wykonania są opisane szczegółowo w instrukcji obsługi.

Facebook

Poczytaj o IOT