Connect with us

SMART

Niania elektroniczna EZVIZ BM1 wspiera rodziców w opiece nad dzieckiem

Opublikowano

dnia

Marka EZVIZ wprowadza na rynek swoją pierwszą, zasilaną sztuczną inteligencją, miniaturową kamerkę do monitoringu dzieci. Odznaczająca się wyjątkowym designem, e-niania BM1 ma za zadanie wspierać nowych rodziców w ich codziennych obowiązkach i zapewniać stałą opiekę nad najmłodszymi członkami rodziny.

EZVIZ, światowy lider w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń domowych, poszerza portfolio produktów smart home o swoją pierwszą kamerę nianię. EZVIZ BM1 to niewielkie i dopracowane pod kątem designu urządzenie, zasilane bateryjnie i dostosowane do monitorowania aktywności dziecka 24/7. Dzięki wbudowanemu procesorowi AI pozwala ona na wykrywanie płaczu dziecka oraz detekcję jego ruchów, stanowiąc jedną z najinteligentniejszych kamer na rynku.


Kamera BM1 w połączeniu z aplikacją EZVIZ pozwala rodzicom na kontrolowanie samopoczucia pociechy zarówno podczas snu czy zabawy, jak i w momencie, gdy płacze i ma gorszy humor. Jest ona wykonana z najlepszej jakości materiałów bezpiecznych dla niemowląt i posiada przemyślaną, bezkablową konstrukcję, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo dziecka. Ponadto, e-niania obsługuje nagrywanie wideo uruchamiane poprzez ruch maleństwa, dzięki czemu rodzice zyskują wizualny album najpiękniejszych chwil dorastania swoich pociech.

Rodzicielstwo w wydaniu smart
Na przestrzeni ostatnich dziewięciu lat kamery wewnętrzne marki EZVIZ zawitały do milionów domów na całym świecie. Elektroniczna niania BM1 to kolejny krok w stronę rozbudowania spektrum produktów inteligentnego domu o nowe kategorie urządzeń odpowiadające na potrzeby użytkowników.
Wyjątkowy design i subtelna konstrukcja BM1 odróżniają e-nianię od tradycyjnych kamer domowych o większych rozmiarach. Jej zwierzęcy kształt i dwie pastelowe wersje kolorystyczne z łatwością wpasowują się do wnętrza każdego dziecięcego pokoju. Co więcej, kamera jest w 100% bez kablowa, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania dodatkowych zabezpieczeń dla przewodów wokół łóżeczka lub w miejscach aktywności dziecka. W trosce o wrażliwą i podatną na alergeny skórę niemowlęcia, EZVIZ zastosował nietoksyczny silikon do owinięcia obudowy kamery, dzięki czemu jest ona bezpieczna na wypadek chęci schwytania urządzenia przez małe ciekawskie rączki.

BM1 spełnia również potrzeby nowej generacji rodziców, którzy korzystają z wygody inteligentnego domu. EZVIZ, w pełni świadomy, jak wymagające jest pojawienie się noworodka, bierze zmianę za rodziców, gdy tylko tego potrzebują. Wbudowany w kamerę chip AI doskonale radzi sobie z wykrywaniem hałasu. Po wykryciu płaczu dziecka, urządzanie automatycznie odtwarza uspokajającą je kołysankę do czasu przybycia opiekunów i wysyła powiadomienie na telefon rodziców. BM1 poza dźwiękiem wykrywa również ludzkie ruchy. Jeśli dziecko porusza się, raczkuje lub próbuje opuścić obszar bezpieczeństwa zaznaczony w aplikacji EZVIZ, rodzice zostaną natychmiast o tym poinformowani.

Dodatkowe funkcje ułatwiające rodzicielstwo:
– Ochrona przez całą noc: Do siedmiu godzin ochrony non-stop na jednym pełnym ładowaniu i wyraźny obraz w nocy bez widocznego czerwonego światła, które mogłoby zakłócić sen dziecka.
– Sterowanie bez użycia rąk: Urządzenie integruje się z Alexą i Google Assistant, dzięki czemu rodzice mogą kontrolować sytuację na bieżąco na wyświetlaczu swojego smartfona, używając komend głosowych.

Kontynuuj czytanie

Facebook

Poczytaj o IOT