Connect with us

INNE

Nowa jakość ładowania i transferu danych z GC Power Stream i GC Ray

Opublikowano

dnia

Green Cell poszerza swoją ofertę o przewody mające za zadanie jeszcze bardziej uprościć codzienne korzystanie z urządzeń elektronicznych, którymi posługujemy się na co dzień.

Strumień nowych możliwości

Przewód Green Cell Power Stream został stworzony z myślą o użytkownikach iPhone’ów, iPadów i iPodów. Posiada on oficjalny certyfikat, a także chip Apple Mfi, który gwarantuje wysoką jakość oraz zgodność z wszystkimi urządzeniami marki Apple. Akcesorium obsługuje transfer na poziomie 480 Mbps i pozwala na błyskawiczne przesyłanie oraz synchronizację danych.
Kabel umożliwia szybkie ładowanie urządzeń iPhone 11 Pro Max / 11 Pro / 11 / XS Max / XS / X / XR / 8 Plus / 8 oraz iPad Pro 12.9 (1 Gen i 2 Gen) / Pro 10.5 wyposażonych we wtyk Lightning.
kabel-przewod-green-cell-power-stream-usb-c-lightning-100-cm-ze-wsparciem-power-delivery-apple-mfi-certified.jpg
Za sprawą połączenia złącza Lightning z USB-C Power Stream pozwala na bezpośrednie podłączenie iPhone’ów do laptopów oraz tabletów wyposażonych w port USB-C, w tym do iPada czy MacBooka.
Producent pomyślał także o trwałości przewodu, który został wykonany z wytrzymałego polipropylenu oraz kevlarowych nici gwarantujących ochronę przed uszkodzeniami. Z kolei zgrzewane, metalowe osłony wtyku zapobiegają jego przypadkowemu wyłamaniu.
kabel-przewod-green-cell-power-stream-usb-c-lightning-100-cm-ze-wsparciem-power-delivery-apple-mfi-certified (2).jpg

Świetlana przyszłość

Drugą nowością Green Cell jest seria przewodów GC Ray, które wyróżniają się podświetlanym złączem. Dzięki temu można je łatwo odnaleźć w ciemnym pokoju lub w nocy w aucie. Pierwszym dostępnym modelem jest USB-C o zielonym kolorze światła. Wkrótce również pojawią się warianty micro USB z żółtym oraz Lightning z białym podświetleniem.
GC_RAY_-8.jpg
GC Ray obsługują szybkie przesyłanie danych na poziomie 480 Mb/s. Wspierają także technologie szybkiego ładowania, takie jak Quick Charge 3.0, Ultra Charge, Samsung AFC czy Huawei FCP/SCP. Z kolei Charge and Sync zapewnia jednoczesne, szybkie ładowanie oraz transferowanie danych. Wszystko to niezależnie od tego, czy korzystamy z nowoczesnego smartfona, iPada Pro czy konsoli Nintendo Switch.
GC_RAY_-31.jpg
Polipropylenowy oplot i nylonowe włókna chronią GC Ray przed różnego rodzaju uszkodzeniami oraz przerwaniem przewodu.

Cena i dostępność

Przewody są już dostępne w sprzedaży. Cena Green Cell Power Stream wynosi 79,95 zł z kolei Green Cell Ray to wydatek rzędu 39,95 zł.

Kontynuuj czytanie

Facebook

Poczytaj o IOT