Connect with us

INNE

Nowość na rynku antywirusów!

Opublikowano

dnia

Obecna od niedawna na polskim rynku marka Seqrite pochwaliła się najnowszym produktem – zabezpieczającym punkty końcowe w chmurze.

Endpoint Security Cloud to rozwiązanie proste, a zarazem trafiające w każde zapotrzebowanie. Świetnie sprawdzi się zarówno na stacjach roboczych, laptopach, jak i serwerach. Zintegrowane z nim są innowacyjne technologie, takie jak Antyransomware, skan DNA czy behawioralny system wykrywania. Oferuje on także rozszerzone sterowanie urządzenia, DLP, filtrowanie sieciowe czy zarządzanie zasobami.

Platforma Endpoint Security Cloud jest oparta na chmurze, przez co nie trzeba mieć do niej sprzętu ani dodatkowego oprogramowania. Stały dostęp do Internetu pozwala na automatyczne aktualizowanie się programu, co z kolei nie wymaga od użytkowników żadnej fachowej wiedzy, by móc z niego korzystać.

Seqrite EPS to także ochrona przed zagrożeniami czającymi się w przeglądarce internetowej – złośliwymi stronami czy phishingiem. Program umożliwia filtrowanie sieci po określonych kategoriach, a także określanie dostępu do Internetu według ustalonych godzin.

Seqrite Endpoint Security Cloud to platforma, która spełni swoje zadanie w każdych warunkach i spełni oczekiwania zarówno małych firm, jak i wielkich korporacji.

Dystrybutor:

ITD24 Sp. z o.o.

Metalowców 13A

41-500 Chorzów 

Facebook

Poczytaj o IOT