Connect with us

INNE

Nowości i zapowiedzi w ofercie Montis Polska! Coś do czyszczenia, coś do świecenia

Opublikowano

dnia

W ofercie Montis pojawiają się kolejne produkty. Za ich pomocą niektórych z nich uda się Ci wywiać natrętne okruchy i paprochy spod klawiatury. Inne sprawdzą się przy pracy w ogrodzie, warsztacie, ale także podczas wyjazdu (na przykład na urlop czy wakacje). Poznaj nowe produkty marki Montis.

Nowości w ofercie Montis – już tu są!

Sprężone powietrze MT100 i MT045

Pod przyciskami klawiatury przybywa okruchów i kurzu? Pomijamy już estetykę czy kwestie zdrowotne, jest to zwyczajnie niewygodne dla pracy. Kłopotliwe może być też zakurzenie komputera czy na przykład drukarki. Chyba czas na małe porządki. I właśnie tutaj do akcji wchodzą biało-niebieskie puszki ze sprężonym powietrzem MT100 (600 ml) oraz MT045 (400 ml). Pomogą Ci one w oczyszczeniu zakamarków Twojej elektroniki, do których dotrą dzięki długiej, 15-centymetrowej rurce. Po czyszczeniu nie pozostanie żaden ślad.

Sprawdź środki czyszczące w ofercie Montis

 

Profesjonalne przedłużacze bębnowe MT105-40, MT105-30 i MT105-20

 

Idealne do pracy w warsztacie, garażu, ale także ogrodzie, domu czy nawet biurze. Profesjonalne przedłużacze bębnowe MT015-40MT105-30 i MT105-20 o długościach – odpowiednio – 40, 30 oraz 20 metrów mają cztery gniazda z przesłonami, bezpiecznik termiczny, a także ochronę na poziomie IP44. Nadają się więc także do użytku zewnętrznego. Napięcie znamionowe wynosi 230 V, a maksymalne obciążenie przy rozwiniętym przewodzie to 16 A /3680 W.

Sprawdź wszystkie przedłużacze elektryczne w ofercie Montis

 

Zapowiedzi w ofercie Montis – już niebawem!

Lampka kempingowa MT101

Na kempingu przydałoby się trochę więcej światła – do czytania, ogarniania w ciemności rzeczy czy sprawdzania lub szukania czegoś? Pomocą i oświetleniem posłuży lampka kempingowa MT101, która już wkrótce znajdzie się w ofercie Montis. Ma 40 diod LED SMD i świeci z mocą 475 lumenów, a temperatura barwowa wynosi 10560 K.

 

Lampka pracuje dzięki wbudowanemu akumulatorowi 3600 mAh. Ładuje się przez port USB do 7 godzin, czas pracy może sięgać od 2 do nawet 49 godzin (wszystko jest zależne od mocy światła). Ponadto można ją także wykorzystać jako powerbank. To bardzo przydatna funkcja na wyjeździe, choć lampka MT101 sprawdzi się także w ogrodzie, warsztacie lub w domu, gdy nale zabraknie prądu.

Ma ochronę przed przypadkowym dotknięciem palcem (IP20), a także zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem albo temperaturą, przepięciem i zwarciem.

Sprawdź wszystkie lampki i latarki w ofercie Montis

 

Facebook

Poczytaj o IOT