Connect with us

AGD/RTV

Nowości na IFA: Mądre urządzenia od PRINCESS

Opublikowano

dnia

Podczas tegorocznych targów IFA holenderska marka PRINCESS przedstawiła swoje najnowsze urządzenia smart. Jeśli Twój dom jest lub będzie inteligentny to coś dla Ciebie!

Zdrowe i inteligentne smażenie

Jednym z nowych produktów firmy jest Princess Smart Aerofryer. Możesz kontrolować jego pracę nie tylko za pośrednictwem wyświetlacza cyfrowego, ale również za pomocą smartfonu. Aplikacja wyśle Ci powiadomienie, kiedy Twoje jedzenie jest gotowe. SReceptura księżniczki strona internetowa, która zostanie uruchomiona w listopadzie, W listopadzie zostanie uruchomiona strona www ze smacznymi  przepisami: Cookwithprincess.com, które można wysłać bezpośrednio do urządzenia Aerofryer, aby ustawić je na prawidłową temperaturę i czas pieczenia bez dodatkowego wysiłku. Brzmi rewelacyjnie?

 

Elegancki grzejnik

Innym produktem, który łączy elegancki design z inteligentną technologią, jest nowy inteligentny panel grzejny Princess Smart; dostępny zarówno w czarnym, jak i białym szkle. Jego design sprawia, że będzie kradł spojrzenia! Za pomocą aplikacji możesz regulować ogrzewanie z każdego miejsca na świecie!

ifa princess heater

„Hej Google, włącz mój wentylator”.

Niedawno wprowadzony na rynek wentylator Princess Smart Tower był strzałem w dziesiątkę i wyprzedał się całkowicie!  Ten designerski wentylator łączy w sobie elegancję z wygodą i może być sterowany przez smartfon lub sterowanie głosem. Idealny do utrzymania chłodu w letnie dni!

Więcej produktów marki PRINCESS na stronie: https://www.princesshome.eu/ 

 

Kontynuuj czytanie

Facebook

Poczytaj o IOT