Connect with us

IT

Nowy router od Edimax! – Unboxing BR-6428nS V5

Opublikowano

dnia

Czego możemy wymagać od routera? Aby dawał nam internet. Czy potrzebujemy czegoś więcej? Być może nie, ale gdy już się dowiemy jakie możliwości nam daje, to trudno będzie z nich zrezygnować. Jednak sprawdźmy po kolei czego możemy się spodziewać po zakupie.

Opakowanie

Router ma niewielki, zgrabny kartonik. Oznacza to, że on sam jest niewielkich rozmiarów. Pudełeczko o wielkości 25 cm x 16 cm, świadczy o tym jak małe urządzenie znajdziemy w środku. Rzeczywiście sam router bez anten jest wielkości zdjęcia z albumu rodzinnego (ok. 15 x 11 cm). Co znajdziemy w opakowaniu?

Oprócz samego urządzenia znajdziemy tam również zasilacz, kabel Ethernet, instrukcja obsługi oraz płytkę CD.

Co nam oferuje nowy router od Edimaxa?

  • 4 tryby pracy: router, punkt dostępu, ekspander, WISP

Co oznacza możliwość pracy w 4 trybach? Model BR-6428nS V5 może pracować w 4 trybach, routera, punktu dostępowego, ekspandera zasięgu i trybie WISP. Bez względu na to, czy chcesz używać go po prostu jako routera do udostępniania Internetu, jako punktu dostępu do sieci bezprzewodowej, ekspandera sygnału, lub udostępniania bezprzewodowego połączenia internetowego przez Wi-Fi dla wszystkich urządzeń, wystarczy go podłączyć do środowiska sieciowego i wybrać odpowiedni tryb pracy za pomocą kreatora inteligentnej konfiguracji.

  • Smart Setup: przyjazny kreator konfiguracji, nie wymagający płyty CD

BR-6428nS V5 ułatwia wykorzystanie różnych urządzeń cyfrowych do konfiguracji. Możesz skorzystać z prostej funkcji instalacji opartej na przeglądarce internetowej, która bez płyty CD umożliwia instalację routera za pomocą iPada, tabletu, smartfona lub komputera.

  • Sieć typu „Gość”: odizolowana od sieci głównej

Router BR-6428nS v4 umożliwia stworzenie sieci typu „Gość”, która jest odizolowana od sieci podstawowej.

  • Anteny o dużym zysku: zapewniają duży zasięg sygnału

Wykorzystując dwie zewnętrzne anteny o stałym wzmocnieniu, BR-6428nS V5 może zwiększyć siłę sygnału i zwiększyć zasięg Twojej sieci Wi-Fi. Pomaga również wzmocnić przenikanie sygnału przez ściany i podłogi w całym domu lub biurze.

  • Łatwa konfiguracja dzięki funkcji Wi-Fi Protected Setup (WPS)

Możesz użyć funkcji 'WPS’ Connect, aby dodać urządzenia do sieci Wi-Fi za pomocą jednego przycisku.

 

Duża wydajność sprawia, że BR-6428nS V5 jest doskonałym rozwiązaniem dla środowisk domowych lub małych biur.

Facebook

Poczytaj o IOT