Connect with us

INNE

Praca zdalna ze świeżą energią

Opublikowano

dnia

Praca zdalna niesie ze sobą wiele korzyści. Możesz wykonywać ją z domu – w piżamie z kubkiem kawy, słuchając przy tym swojej ulubionej muzyki na głos. Warunkiem jest wewnętrzna determinacja, ale czy to wszystko? O co należy zadbać, by home office stało się jeszcze bardziej przyjazne?

1. Bateria do laptopa

Choć brzmi to dość dziwnie, bo w perspektywie pracy zdalnej, zwykle nie musimy martwić się o dostęp do gniazdka, to jednak warto zadbać o porządną baterię w laptopie. Bo co, jeśli postanowimy pracować np. z kanapy, gdzie obok nie posiadamy gniazda zasilania? Wtedy marzeniem jest możliwość ciągłego korzystania z komputera, który wytrzyma wiele godzin bez kabla.
Baterie Green Cell Ultra pozwalają na pracę dłuższą nawet o 50%, ponieważ wykorzystują ogniwa Panasonic lub LG. Mniej wymagającym mogą się przydać akumulatory Green Cell Pro – te posiadają ogniwa Samsung, które wydłużają pracę do 20%. Warto podkreślić, że bateria o większej wydajności wcale nie jest cięższa od oryginalnej. To zmiana, która nie ciągnie za sobą żadnych haczyków!
1 (12 of 94).jpg

2. Ładowarka do laptopa

Znasz ten moment, kiedy głowisz się jak ustawić ładowarkę, by wreszcie zaczęła działać? I za każdym razem przysięgasz sobie, że to już ten ostatni raz i inwestujesz w nową! Chyba każdy z nas zostawia pewne rzeczy na ostatnią chwilę, ale w tym przypadku zwlekanie może skończyć się sporymi stratami. A co jeśli w trakcie ważnego projektu zasilacz nagle odmówi współpracy? “Lepiej jest zapobiegać niż leczyć”, a przysłowie to doskonale pasuje do tego scenariusza.
Jeżeli jesteś posiadaczem MacBooka lub innego laptopa ładowanego za pomocą USB-C Power Delivery, warto pomyśleć nad 4-portową ładowarką Green Cell Power Source. Urządzenie może zastąpić nam wszystkie inne ładowarki, które są w naszym codziennym użytku, ponieważ wykorzystuje moc 60W w trakcie ładowania laptopa, a dodatkowo trzech innych urządzeń i to w tym samym czasie!
_GC_CHAR05-25.jpg

3. Zasilacz UPS

Jeżeli w swojej pracy używasz stacjonarnego komputera, pomyśl nad zasilaczem UPS.  Zasilanie elektryczne ma to do siebie, że nie przewidzimy skoków i spadków nasilenia, które mogą spowodować wyłączenie lub usterkę PC. Zasilacz UPS to produkt, który w przypadku awarii prądu ochroni Twój sprzęt przed uszkodzeniem i utratą istotnych danych.Wystarczy, że podłączysz komputer do zasilacza, a ten z kolei do gniazdka. W momencie awarii prądu komputer zostanie bezpiecznie wyłączony, a w przypadku nieoczekiwanych skoków i spadków nasilenia, zasilacz je ustabilizuje.
5.jpg

Facebook

Poczytaj o IOT