Connect with us

INNE

Najbogatsza w nowości prezentacja od Ajax już 20 października 2023 r!

Opublikowano

dnia

Ajax Systems z radością ogłasza nową prezentację produktu na wydarzenie specjalne zatytułowaną „Rule Your Space”. Transmisja online odbędzie się 20 października 2023 r. Będzie to najbogatsza w nowości prezentacja, jaką kiedykolwiek zorganizowała firma Ajax Systems. Nowe innowacje w zakresie bezpieczeństwa zostaną zaprezentowane użytkownikom i partnerom Ajax z ponad 169 krajów na całym świecie.

 

Zaplanuj w swoim kalendarzu! Ajax Systems z przyjemnością zaprasza na wydarzenie Special Event, na którym odbędzie się prezentacja nowych produktów, zatytułowane „Panuj nad przestrzenią”.

Pokaz online będzie transmitowany 20 października 2023 r..

Ajax Special Event: Panuj nad przestrzenią, będzie najbardziej owocną prezentacją, jaką kiedykolwiek zorganizował Ajax Systems. Obejmuje ona cały katalog nowych urządzeń, ewolucję istniejących linii produktów oraz istotne aktualizacje aplikacji. Najnowsze innowacje w dziedzinie bezpieczeństwa zostaną zaprezentowane partnerom oraz użytkownikom Ajax z ponad 169 krajów na całym świecie.

W krótkim czasie Ajax Special Event przekształcił się z tradycyjnej prezentacji produktów w jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w branży bezpieczeństwa. Poprzednie cztery wydarzenia Ajax Special Event zgromadziły ponad 5 000 specjalistów i profesjonalistów z branży bezpieczeństwa podczas wydarzeń offline na całym świecie i odnotowały ponad 2 000 000 wyświetleń online.

Dla dodatkowej wygody ponad 20 opcji transkrypcji będzie dostępnych dla prezentacji online wydarzenia Special Event:

  • lektorzy prezentacji będą dostępni w języku ukraińskim, angielskim, francuskim, portugalskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim, polskim, greckim i rosyjskim;
  • napisy do filmu będą dostępne w języku tureckim, holenderskim, rumuńskim, fińskim, węgierskim, bułgarskim, serbskim, arabskim, duńskim, szwedzkim, norweskim i czeskim.

Widzowie będą mogli wybrać preferowany język prezentacji i napisy w dniu wydarzenia. Ponadto dostępne będą różne godziny transmisji, tak aby można było dostosować się do różnych stref czasowych.

Przygotuj się na przełomową wizję przyszłości branży bezpieczeństwa!

Kliknij link, aby zarejestrować się na prezentacje online Ajax Special Event: Panuj nad przestrzenią.

 

Kontynuuj czytanie

Facebook

Poczytaj o IOT