Connect with us

SMART

Realme Buds Air 3S – słuchawki stworzone dla basu już niedługo dostępne w Polsce

Opublikowano

dnia

Stworzone dla basu realme Buds Air 3S to najnowsze słuchawki marki, które charakteryzują się potrójnym tytanowy przetwornikiem basowym oraz wysokiej klasy redukcją szumów połączeń AI ENC. Zapewniają 30 godzin odtwarzania muzyki, a dzięki efektywnej technologii ładowania wystarczy jedynie 10 minut, by słuchawki mogły znów działać przez kolejne 5 godzin. Produkt trafi polski rynek w drugiej połowie listopada bieżącego roku.

Najlepszy bas w swoim segmencie

Potrójny tytanowy przetwornik basowy nowych słuchawek realme został opracowany przez profesjonalny zespół akustyków z Europy. Zapewnia on głębsze zanurzenie w basie i lepszą rozdzielczość w zakresie wysokich i niskich częstotliwości, pozwalając cieszyć się doskonałym odsłuchem w pełnym zakresie. Słuchawki realme Buds Air 3S wspierają odtwarzanie Dolby Atmos, a spersonalizowane strojenie EQ zapewnia użytkownikowi możliwość dostrojenia ich brzmienia do swoich potrzeb i preferencji.

Muzyczna inspiracja i ergonomiczny design

Dla młodych konsumentów słuchawki douszne coś więcej niż narzędzie do słuchania muzyki i oglądania filmów. To dodatek, który reprezentuje indywidualność i osobowość. Design słuchawek Buds Air 3S inspirowany jest pozytywką, z minimalistyczną i chłodną kolorystyką. Górna pokrywa etui jest przezroczysta, nadając całemu produktowi futurystyczny i zwiewny charakter. Będą dostępne w dwóch kolorach: białym i czarnym.

Słuchawki posiadają innowacyjną konstrukcję krótkich trzonów dousznych oraz silikonowe końcówki skrzydełek, które gwarantują komfortowe dopasowanie. Proces próżniowego powlekania słuchawek tworzy ceramiczną (w wersji w kolorze czarnym) lub metaliczną
(w wersji w kolorze biały) teksturę, nadając im nowoczesny i stylowy wygląd. Miękki, przyjazny dla skóry materiał z silikonu jest wygodny, a specjalne końcówki skrzydełek pozwalają na bezpieczne dopasowanie słuchawek do wewnętrznych konturów ucha. realme Buds Air 3S stabilnie trzymają się po osadzeniu, dzięki czemu świetnie sprawdzą się u osób, które prowadzą aktywny tryb życia. Posiadają także stopień ochrony IPX 5, co oznacza, że są wodoodporne.

30 godzin z muzyką

realme Buds Air 3S posiadają dużą pojemność baterii, która zapewnia do 30 godzin odtwarzania muzyki. Słuchawki i etui ładujące osiągają 100% w ciągu zaledwie jednej godziny. Co więcej, 10 minut szybkiego ładowania zapewnia 5 godzin działania.

obecny w nowych słuchawkach realme Bluetooth 5.3 zapewnia wysoką wydajność komunikacji i bezprzewodowej współpracy urządzeń, poprzez ulepszenie okresowych transmisji, aktualizacji połączenia i hierarchii kanałów. Nowa generacja technologii Bluetooth 5.3 oferuje niższe zużycie energii, niższe opóźnienia, lepszą odporność na zakłócenia i bardziej stabilne sygnały.

 

Cena i dostępność

Bezprzewodowe słuchawki realme Buds Air 3S trafią do sprzedaży w drugiej połowie listopada 2022 roku. Ich cena wyniesie 249 zł i będą dostępne w sieci sklepów Media Expert, Media Markt, Komputronik, RTV Euro AGD, Neonet, x-kom, a także na Allegro, w sklep-realme.pl oraz na realmeshop.pl.

Kontynuuj czytanie

Facebook

Poczytaj o IOT