Connect with us

INNE

Skorzystałeś z promocji morele.net i antywirusa Quick Heal? Musisz to przeczytać!

Opublikowano

dnia

W grudniu zeszłego roku wystartowała promocja Quick Heal w sklepie morele.net. Przy zakupie dowolnego produktu można było otrzymać link do całkowicie darmowego pobrania programu antywirusowego Quick Heal Internet Security Premium z opłaconą półroczną licencją użytkowania.
Jeśli skorzystałeś z tej promocji i jesteś zadowolony, to przypominamy, że zbliża się koniec ważności licencji – może warto pomyśleć o jej przedłużeniu?
Quick Heal Internet Security Premium to ponad 20 funkcjonalności, które skutecznie uchronią Cię przed zagrożeniami. Twórcy położyli szczególny nacisk na takie funkcje jak: ochrona rodzicielska, ochrona bankowości internetowej czy ochrona przed atakami Ransomware.
Przypominamy, że do optymalnej pracy na komputerze powinno się posiadać tylko jeden zainstalowany program antywirusowy, ponieważ istnieje ryzyko, że aplikacje wykryją się nawzajem jako wirusy lub znacząco wpłyną na wydajność pracy urządzenia.

Dowiedz się więcej o programach i cenach.

Dowiedz się więcej o programach i cenach.

Marka Quick Heal jest jedną z wiodących firm w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa IT, która działa na rynku od ponad 20 lat. Quick Heal może pochwalić się certyfikatami ISO 9001, ISO 20000 oraz ISO 27001, które gwarantują zarówno skuteczność mechanizmów zapewniających bezpieczeństwo danych, jak i fachową obsługę techniczną. Wielokrotny zwycięzca testów porównawczych i jakościowych.

Facebook

Poczytaj o IOT