Connect with us

SMART

Smart home dla początkujących: jak rozpocząć w 5 prostych krokach

Opublikowano

dnia

Nowy Rok dla wielu z nas wiąże się z nowym początkiem, a postanowienia noworoczne pomagają nam w realizacji celów oraz pozytywnej zmianie jakości naszego życia. EZVIZ wraz w nowym rokiem pomoże Ci zadbać o bezpieczeństwo i komfort we własnych czterech ścianach.

Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem urządzeń smart home, istnieją proste sposoby, aby rozpocząć swoją przygodę z inteligentnym domem.

  1. Po pierwsze, warto zacząć od jednego lub dwóch prostych urządzeń, takich jak inteligentne żarówki lub termostat. To pozwoli Ci przyzwyczaić się do kontrolowania urządzeń za pomocą smartfona lub tabletu, a także poznać podstawowe funkcje i zalety smart home. Marka EZVIZ oferuje w przystępnej cenie inteligentne żarówki, dzięki którym Twój dom stanie się bardziej smart. EZVIZ LB1 w wersji białej oraz EZVIZ LB1 w wersji kolorowej, która umożliwia zmianę koloru oświetlenia w zależności od Twojego nastroju czy upodobań.
  2. Kolejny krok to skonfigurowanie centralnego systemu zarządzania. Dzięki temu będziesz mógł zintegrować różne urządzenia w jednym miejscu, co pozwoli na automatyzację czynności i prostsze zarządzanie. W łatwy sposób zrobisz to korzystając z ogólnodostępnej aplikacji EZVIZ.
  3. Pamiętaj o bezpieczeństwie. W tym celu możesz skorzystać z inteligentnego zamka EZVIZ L2S z czytnikiem linii papilarnych. Unowocześni on Twoje drzwi frontowe, a otwieranie ich stanie się jeszcze łatwiejsze, szybsze i bardziej bezpieczne. Drugą opcją skutecznie zabezpieczającą Twoje drzwi wejściowe jest bezprzewodowy dzwonek do drzwi z wizjerem – EZVIZ DP2C.
  4. Ochrona i monitoring domu są szczególnie istotnym punktem. Aby czuć się bezpiecznie we własnym domu zaopatrz się w czujniki ruchu. W ofercie marki EZVIZ znajdziesz przeróżne urządzenia, które pomogą Ci osiągnąć upragniony spokój ducha, takie jak czteroczęściowy zestaw czujników domowych EZVIZ, który dostarczy Ci informacji o wszystkich aktywnościach w Twoim domu. Kolejnym krokiem jest ochrona mieszkania na czas urlopu czy monitoring, który uchroni Twój rower czy inne sprzęty przechowywane w garażu, piwnicy czy na balkonie przed znalezieniem się w niepożądanych rękach. Dobrym wyborem może okazać się kamera EZVIZ eLife 2K⁺, która zadba o spokój przed wejściem do domu czy w zaciszu ogródka. Z kolei EZVIZ C6W zaopiekuje się wnętrzem Twojego domu i sprawi, że nic nie umknie Twojej uwadze.
  5. Kiedy poczujesz się już bezpiecznie, zadbaj także o swój komfort i samopoczucie. Oczyszczacz powietrza od EZVIZ wraz z inteligentnym odkurzaczem bezprzewodowym pomogą Ci utrzymać w domu czystość i świeżość przez całą dobę. Ciesz się z korzyści posiadania rozwiązań smart home i stopniowo rozszerzaj swój system inteligentnego domu oraz dostosowuj go do swoich potrzeb.

Facebook

Poczytaj o IOT