Connect with us

INNE

Stadler Form: Kultowy wentylator Peter oraz zupełnie nowy, kompaktowy wentylator z technologią 3D – Leo.

Opublikowano

dnia

Stadler Form – szwajcarski producent urządzeń, które dbają o jakość powietrza w naszych wnętrzach, przedstawia dwie nowe wersje kultowego wentylatora Peter oraz zupełnie nowy, kompaktowy wentylator z technologią 3D – Leo.

 

Długo oczekiwane ciepłe dni goszczą u nas coraz częściej, a nadchodzący okres letni pozwoli wygrzać się w słońcu. Jednak, kiedy temperatura zaczyna rosnąć, nasz dom może zamienić się z oazy dobrego samopoczucia w miejsce, w którym panuje klimat tropików. Wówczas wewnątrz robi się nieznośnie gorąco, powietrze stoi w miejscu, a każdy ruch staje się wysiłkiem.

 

Stadler Form – marka znana z produkcji inteligentnych rozwiązań służących poprawie jakości powietrza – przedstawia dwie nowe wersje popularnego wentylatora kolumnowego – Peter oraz kompaktowy wentylator z technologią 3D – Leo.

 

Leo – duża siła w pionie i poziomie

 

Leo to wentylator stołowy/nabiurkowy o szerokim zasięgu – aż 8 metrów. To niewielkie urządzenie zapewni powiew świeżego powietrza, a dzięki szerokim możliwościom dopasowania ustawień, stanie się dopełnieniem nowoczesnego stylu życia.

 

Dzięki innowacyjnej technologii oscylacji 3D, Leo rozprowadza strumień powietrza w pomieszczeniu nie tylko w poziomie, ale także w pionie. Za sprawą dużego zasięgu zapewni orzeźwienie każdemu, kto znajduje się w pomieszczeniu, jak również może stać się niosącym ulgę towarzyszem każdego, kto lubi ćwiczyć w domowym zaciszu.

 

Leo daje wybór jednego z czterech ustawień prędkości. Na najwyższym poziomie urządzenie symuluje silne podmuchy wiatru, a na najniższym orzeźwiającą bryzę, która idealnie sprawdzi się np. podczas ćwiczeń jogi. Możemy tego dokonać w prosty sposób – z pomocą praktycznego pilota, który jest magnetycznie przymocowany do obudowy nowego wentylatora od Stadler Form. Elementem wyróżniającym Leo jest zastosowana w nim technologia oscylacji 3D. Daje ona możliwość kąta rozprowadzania strumienia powietrza w pomieszczeniu zarówno w pionie (od -5 do 85 stopni), jak i w poziomie w jednym z trzech zakresów: 60, 90 lub 180 stopni. Timer 1-7 godzin pozwala zdecydować, jak długo Leo ma zapewniać przyjemne orzeźwienie.

 

Dzięki swojemu wyglądowi Leo od Stadler Form znajdzie dla siebie miejsce w każdym wnętrzu. Unikalny projekt wentylatora 3D wygląda jak współczesny reflektor, a praktyczny uchwyt ze sztucznej skóry w kolorze koniaku sprawia, że ​​Leo wygląda rasowo oraz jest łatwy w przenoszeniu.

 

Leo został zaprojektowany przez uznany szwajcarski duet projektantów Bernhard & Burkard we współpracy z Stadler Form.

 

Urządzenie dostępne jest już w sprzedaży na stronie www.stadler-form.pl oraz u autoryzowanych przedstawicieli handlowych.

 

 

Peter Leatherette – elegancka forma

 

Peter Leatherette jest bratem znanego już dobrze modelu Peter, który został wyróżniony prestiżowym tytułem „German Design Award Winner 2020”. Peter to ulubieniec fanów dobrego designu, którzy doceniają nie tylko jego elegancki charakter, ale także funkcje dostępne za jednym naciśnięciem przycisku.

 

Oscylacja to słowo klucz. Dzięki tej funkcji wentylator zapewnia równomierną dystrybucję powietrza, a kształt wieży tworzy uczucie prawdziwego, lekkiego wiatru. Korzystając z panelu dotykowego na szczycie Petera, możemy wybrać jedno z trzech ustawień prędkości. Na najwyższym poziomie silnik Petera, pomimo jego szczupłej sylwetki, tworzy mocny wiatr. Ten elegancki wentylator ma również timer, który można ustawić w zakresie od 1 do 7 godzin, aby po określonym czasie wyłączył się automatycznie. Tryb Naturalnej Bryzy symuluje prawdziwe warunki delikatnego wiatru.

 

To, co wyróżnia Peter Leatherette to jego unikatowy design. Boki urządzenia zostały obite wysokiej jakości materiałem z tłoczoną, realistyczną strukturą skóry, która doskonale kontrastuje z matowym, czarnym wykończeniem. Dodatkowo Peter Leatherette wyposażony został w zmywalny filtr, który chroni wentylator przed kurzem i innymi niepożądanymi cząstkami.

 

Peter Leatherette został zaprojektowany przez szwajcarski duet projektantów Bernhard & Burkard we współpracy z Stadler Form.

 

Peter Leatherette dostępny jest w sprzedaży na stronie www.stadler-form.pl oraz u autoryzowanych przedstawicieli handlowych.

 

Peter little – kultowy wentylator w mniejszym wydaniu

 

Peter little to mniejsza wersja kultowego wentylatora pionowego – Peter. Inteligentny wentylator stołowy/nabiurkowy symuluje naturalną bryzę, a dzięki kompaktowemu kształtowi i minimalistycznemu wzornictwu, można go ustawić w dowolnym miejscu. Przy projektowaniu mniejszej wersji Petera, szwajcarskiemu duetów projektantów Bernhard I Burkard, przyświecało pięć idei:

 

  1. Projekt i funkcjonalność: Peter to idealne spełnienie tych dwóch aspektów – jego wyraźny kształt i tryb obrotu dla optymalnej dystrybucji powietrza.
  2. Inteligencja: Peter little automatycznie dostosowuje się do otoczenia i intuicyjnie przełącza się między czterema różnymi poziomami prędkości.
  3. Siła wiatru: za pomocą nowoczesnego panelu dotykowego można wybrać poziom powiewów – od delikatnej bryzy do silnego wiatru w celu natychmiastowego ochłodzenia.
  4. Tryb Naturalnej Bryzy: Peter little symuluje naturalne warunki wietrzne na plaży, dzięki czemu można poczuć wakacyjny nastrój we własnych czterech ścianach.
  5. Możliwość ustawienia w dowolnym miejscu: jego kompaktowe wymiary (109 x 361 mm) sprawiają, że Peter little jest idealnym towarzyszem do ustawienia w sypialni, na biurku lub obok sofy.

 

Peter Little dostępny jest w sprzedaży na stronie www.stadler-form.pl oraz u autoryzowanych przedstawicieli handlowych.

Kontynuuj czytanie

Facebook

Poczytaj o IOT