Connect with us

INNE

Tenda błyszczy na targach CeBIT 2017

Opublikowano

dnia

HANOWER, Niemcy, Marzec 30, 2017 – Tegoroczna edycja targów CeBIT była w głównej mierze poświęcona rozwiązaniom sieciowym i mobilnym. Targi odbyły się w dniach 20-24 czerwca. Tenda, jeden z wiodących producentów produktów sieciowych, wzięła udział w tym wydarzeniu, prezentując całą serię produktów, takich jak: urządzenia domowe, biurowe, przełączniki sieciowe, urządzenia powerlines czy kamery sieciowe IP. Wśród nich największą popularnością cieszyły się modele zgodne ze standardem 11AC przeznaczone do użytku domowego.

AC18, czyli gwiazda tegorocznej wystawy Tendy, to dwupasmowy router, który oprócz bardzo dobrych parametrów, może pochwalić się designem rodem z myśliwców. AC18 jest zintegrowany ze wszystkimi standardami serii 11AC, takimi jak wsparcie najnowszego protokołu 802.11ac, zaawansowanej technologii Beamforming+ oraz jest kompatybilny z normą 11a/b/g/n. W związku z rozwojem standardów 11AC, jesteśmy świadkami dużej jakości i szybkiej transmisji sygnału. Posiadając przełączniki sieciowe Tendy jesteśmy w stanie przesyłać dane tak jak 250-metrowy kabel elektryczność. Wyposażone są one w bezpieczniki przeciwko przeciążeniu oraz slot fast Ethernet. Są to kluczowe czynniki, na które uwagę zwracają klienci podczas zakupu produktów. Bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Podczas 5 dniowych targów, Tenda przyciągnęła sporo uwagi, nawet partnerów, którzy współpracują z Tendą już dobrych kilka lat czy konsumentów, którzy korzystają już z naszych produktów. Niektórzy mogli słyszeć o firmie Tenda po raz pierwszy, jednak po sprawdzeniu możliwości naszych produktów w budce Wi-Fi, zainteresowali się współpracą z naszą firmą.

Podczas tegorocznych targów CeBIT, Tenda ma nadzieję na znalezienie większej ilości partnerów i większej promocji swoich produktów w Europie. CeBIT to nasz kamień milowy do sukcesu na Starym Kontynencie.” powiedział kierownik wykonawczy na Europę. “ Naszą misją jest wprowadzenie szybkiego, bezpiecznego, wygodnego sygnału o wysokiej jakości dla tych, którzy potrzebują Wi-Fi. Mamy wszelkie powody, by sądzić, że Tenda będzie świecić nie tylko na targach CeBIT, ale też w całej Europie.”

Po więcej informacji, należy zgłosić się na naszą stronę. Zachęcamy także do odwiedzania naszego fanpage.

Facebook

Poczytaj o IOT