Connect with us

INNE

Unboxing zestawu od Edimaxa!

Opublikowano

dnia

Serdecznie zapraszamy na unboxing inteligentnego zestawu Edimax IC-5170SC.

 

Zestaw startowy dla inteligentego domu

IC-5170SC składa się z bezprzewodowej kamery typu „rybie oko”, dwóch czujników otwarcia drzwi/okien, czujnika PIR oraz czujnika temperatury i wilgotności. „Widzi”, „czuje” i zabezpiecza Twoją własność, a z aplikacją EdiLife możesz w czasie rzeczywistym zobaczyć podgląd Swojego domu na smartfonie. IC-5170SC to najlepszy zestaw dla inteligentnego domu.

 

Przystępna automatyzacja domu

IC-5170SC łączy się z siecią bezprzewodową w Twoim domu, nie musisz więc instalować dodatkowych centralek czy hubów żeby zarządzać inteligentnymi urządzeniami. Zainstaluj czujniki i połącz je z bramką, a resztę zrobi za Ciebie aplikacja EdiLife. Zdalny monitoring, dokładne informacje o zmianach temperatury czy wilgotności oraz natychmiastowe powiadomienia i alerty.

 

Bezprzewodowa kamera Full HD typu „rybie oko”

Inteligentne bezpieczeństwo
Kamera wyposażona jest w obiektyw o szerszym, niż tradycyjne kamery, kącie widzenia, dzięki czemu możliwy jest podgląd drzwi frontowych, garażu czy całego pokoju bez miejsc nie objętych monitoringiem. W porównaniu z innymi kamerami dostępnymi na rynku, IC-5170SC nie tylko zmniejsza koszt urządzeń, potrzebne miejsce do przechowywania danych czy pasmo, ale umożliwia również łatwą, wygodną obsługę wielu czujników środowiskowych. Jest wydajnym rozwiązaniem niezależnie czy mieszkasz w małym mieszkaniu czy w dużym domu.

 

Czujnik otwarcia drzwi i okien

Natychmiastowe powiadomienie gdy drzwi lub okna zostaną otwarte
Czujnik łączy się bezprzewodowo z kontrolerem 2.4G RF, a przez niego z domową siecią bezprzewodową, a dzięki smukłej obudowie można go zamontować nawet na wąskiej framudze drzwi czy okna. Zyskaj pewność, że drzwi i okna są zamknięte, a Twoi ulubieńcy nie mogą uciec, a kosztowności są bezpieczne. Czyjnik można również zamontować na drzwiach szafy czy szufladach. IC-5170SC wyśle do Ciebie alert z filmem gdy domownicy wejdą lub wyjdą z domu. Nie musisz się już martwić o to, że zostawiłeś uchylone drzwi lub okno. A gdy drzwi czy okno zostaną wyważone, zostaniesz o tym natychmiast powiadomiony.

 

Czujnik PIR

Automatyczne wykrywanie ruchu
Czujnik podczerwieni (PIR) wykrywa ruch na podstawie zmian temperatury powodowanych, np. przez przechodzące postacie czy zwierzęta. Gdy taki ruchu zostanie wykryty to zostanie wysłane powadomienie Push o tym zdarzeniu. Czujnik PIR ma na celu wykrywanie intruzów, jednosześnie eliminując fałszywe alarmy spowodowane cieniami gałęzi poruszanych wiatrem czy światłami przejeżdzających za oknem samochodów.

 

Czujnik Temperatury i Wilgotności

Przyjemny, wygodny dom
IC-5170SC posiada czyjnik temperatury i wilgotności, który informuje Cię o zmianach mikroklimatu w Twoim domu. Ludzie często otrzymują codzienne informacje o pogodzie, żeby wiedzieć jak się ubrać jak się ubrać wychodząc z domu, ale niewiele wiedzą o warunkach panujących wewnątrz ich domu. Posiadając informacje o temperaturze i wilgotności w domu, możesz czuć się lepiej w Swoim domu i zapobiegać odczuwaniu dyskomfortu czy problemom zdrowotym, spowodowanym przez zbyt suche lub wilgotne powietrze. Taki czujnik jest doskonałym narzędziem do monitorowania i zarządzania temperaturą i wilgotnością w Twoim domu.

Czujnik może być również zamontowany w miejscu gdzie poziom temperatury czy wilgotości jest istotny do działania urządzeń lub do ich ochrony, np. urządzeń elektronicznych, a także do ochrony roślin czy ubrań przed przegraniem lub zbyt dużą wilgotnością.

 

Bez kosztów instalacji. Bez miesięcznych kosztów utrzymania. Bez subskrypcji.
Z IC-5170SC można używać do 24 czujników (maksymalnie 8 czujników jednego rodzaju).

 

Wszystko w jednej aplikacji

IC-5170SC współpracuje z aplikacją EdiLife, która między innymi umożliwia podgląd z kamery w czasie rzeczywistym, powiadomienia o zdarzeniach wywołanych przez czujniki czy powiadomienia Push.

 

Edimax Cloud

Dzięki usłudze Edimax Cloud, wszędzie tam gdzie jest dostęp do Internetu będzie mógł połączyć się IC-5170SC za pomocą smartfonu. Możesz sprawdzic co dzieje się w Twoim domu o każdej porze gdziekolwiek jesteś.

 

Możliwości przechowywania danych

Nagrania z IC-5170SC mogą być zapisane lokalnie na karcie microSD/SDHC lub dysku sieciowym, lub w chmurze, np. Google Drive czy Dropbox.

 

Łatwa instalacja i użytkowanie

 

Baterie w zestawnie

Zastaw zawiera 10 węglowo cynkowych baterii AAA.
Baterie służą do zasilania czujników.

Facebook

Poczytaj o IOT