Connect with us

INNE

Velop otrzymał nagrodę ISPA

Opublikowano

dnia

Linksys Velop otrzymał nagrodę ISPA za najlepszy sprzęt!

W tym roku, na słynnej 9. edycji ISPA, pięćdziesiąt finalistów rywalizowało z piętnastoma kategoriami na najdłuższych i najbardziej prestiżowych konkursach branży internetowej w Wielkiej Brytanii. Zespół laureatów nagrody, wybrał panel ekspertów branżowych, w tym kierownictwo, dziennikarze, analitycy i naukowcy.
Wśród nagrodzonych pojawiła się także marka Linksys, lider rozwiązań sieciowych dla domu i biznesu odbierając nagrodę Best Hardware 2017 dla urządzenia modułowego Velop.
Best-Hardware-WINNER-300x300.png

„To zaszczyt być uznanym przez organizację znaną i szanowaną jako ISPA” – powiedział Bart Bomers, wiceprezydent regionu EMEA w firmie Linksys. „Kiedy wprowadziliśmy Linksys Velop w styczniu tego roku, chcieliśmy dać konsumentom wydajne rozwiązanie sieciowe, które będzie łatwe w użyciu i elegancko zaprojektowane. Jako wysoko nagradzana, globalna marka Wi-Fi na całym świecie, jesteśmy absolutnie podekscytowani uznaniem ISPA za sukces firmy Linksys Velop w tych obszarach „.

Czym jest Velop?

Linksys Velop to pierwszy modułowy bezprzewodowy zestaw Wi-Fi Tri-Band, który może być instalowany w różnych konfiguracjach, zapewniając szybkie i niezawodne połączenia Wi-Fi w sieci domowej. Velop jest przeznaczony do wydajności i elegancji; to jest na tyle małe urządzenie, aby można było je umieścić w dowolnym miejscu, a atrakcyjny wygląd podoba się każdemu. Pojedynczy moduł „Velop” to potężne urządzenie Tri-Band AC2200, które służy jako router, przedłużacz, punkt dostępu i mostek, co zapewnia użytkownikom technologię przyszłości, której potrzebują, wprowadzając nowe urządzenia do swojego domu.

Dowiedz się więcej na temat systemu na dedykowanej stronie www.velop.pl.

www.velop.pl

Facebook

Poczytaj o IOT