Connect with us

SMART

Widzieć przez ściany? – to możliwe!

Opublikowano

dnia

Marzyłeś kiedyś o możliwości widzenia przez ściany i drzwi? Dziś jest to możliwe! Na rynku smart home pojawiło się wiele urządzeń oferujących podgląd przestrzeni przed drzwiami domu, a które pełnią też rolę zwykłego dzwonka. Jednym z nich jest Smanos Doorbell, jednak czy jest on taki zwyczajny?

Smanos DB-20 to dzwonek do drzwi wyposażony w kamerę, która w jakości 1080p pozwala Ci zobaczyć co dzieje się przed drzwiami Twojego domu, a także zdalnie rozmawiać ze znajomymi za pośrednictwem aplikacji (Android lub iOS) na Twoim smartfonie.

Kamera obejmuje obraz o kącie 180°, dzięki czemu możesz zdalnie obserwować także swój podjazd czy garaż. W momencie, kiedy ktoś zadzwoni do drzwi, natychmiast otrzymasz powiadomienie z aplikacji na swoim telefonie, przez co nic cię nie ominie.

Smanos Doorbell łączy się także z systemem smart home K1, który udostępnia darmową przestrzeń w chmurze, gdzie mogą być przechowywane nagrania i zdarzenia zarejestrowane inteligentnym dzwonkiem.

Dowiedz się więcej na http://smanos.pl/doorbell/ i koniecznie daj nam znać czy widzisz takie rozwiązanie w swoim domu! 🙂

***

Smanos oferuje bardzo szeroki wachlarz modułów i czujników, które możemy spiąć do naszego systemu – są to m.in.: dokładne kamery, donośne syreny alarmowe czy czujniki np. wycieku gazu, stłuczonego szkła itp. Szeroki wybór komponentów i łatwy ich dobór umożliwia zbudowanie unikalnego systemu, który w 100% odpowie na nasze indywidualne potrzeby.

Facebook

Poczytaj o IOT