Connect with us

INNE

Wykorzystaj zatokę 5,25″ z Icy Dock Flex-Fit Quinto MB344SPO

Opublikowano

dnia

Icy Dock Flex-Fit Quinto MB344SPO to akcesorium mieszczące w sobie napęd optyczny oraz dyski 2,5″ w jednej zatoce 5,25″.

Maksymalna efektywność przestrzeni

Icy Dock Flex-Fit Quinto MB344SPO został zaprojektowany tak, aby uwolnić pełny potencjał zatoki 5,25”. Połączenie ODD i 4 dysków 2,5” pozwala na efektywne wykorzystanie miejsca w systemach SFF oraz HTPC.
icy-dock-mb344spo-1.png

Wielofunkcyjny, odłączany panel przedni

Model MB344SPO wyposażony jest w wielofunkcyjny, odłączalny panel przedni do gniazda ODD. Zapobiega ona przedostawaniu się pyłu do wewnątrz, gdy nie zainstalowano napędu optycznego. Służy on także jako element dystansowy w instalacji napędu optycznego o wysokości 9,5 mm. Przednia płytka może być łatwo ukryta i przechowywana wewnątrz ramki.
icy-dock-mb344spo-2.png

Łatwa instalacja

Wbudowane śruby w kieszeniach MB344SPO chwytają napęd, dzięki czemu nie ma potrzeby używania jakichkolwiek narzędzi. Pozwala to na ich łatwą i szybką wymianę. W przypadku, gdy wymagane jest dodatkowe zabezpieczenie, opcjonalne otwory na śruby mogą posłużyć do pewniejszego zamontowania dysków.
icy-dock-mb344spo-3.png

Bezpieczeństwo i ochrona

MB344SPO wykorzystuje wytrzymałą, całkowicie metalową obudowę zewnętrzną, aby chronić przed uderzeniami i zapewniać trwałość przez wiele cykli wkładania i wyjmowania dysków. Otwarta rama pomaga w odprowadzaniu ciepła i maksymalizuje przepływ powietrza. Otwory wentylacyjne znajdują się z przodu i po bokach, aby zapewnić odpowiednią dynamikę powietrza.
icy-dock-mb344spo-4.png
Mechaniczne dyski twarde powodują wiele wibracji, które mogą powodować nadmierny hałas i potencjalnie prowadzić do uszkodzenia danych. Antywibracyjne, gumowe korki umieszczone wewnątrz chwytają i chronią napędy przed uszkodzeniami powodowanymi przez drgania.

Facebook

Poczytaj o IOT