Connect with us

INNE

Wzmocnij Wi-Fi w domu z Tenda A18

Opublikowano

dnia

A18 to dwupasmowy repeater sieciowy AC1200 dedykowany do dwupiętrowych domów, willi i domów wielopokojowych o powierzchni ponad 120 metrów kwadratowych. Oferuje prędkość transmisji danych do 300 Mbps w paśmie 11n i prędkość transmisji 867 Mbps w paśmie 11ac. Dzięki dwóm zewnętrznym antenom dookólnym, A18 może zapewnić większy zasięg WiFi, a także ekstremalnie szybką prędkość przesyłania danych, co jest istotne przy odtwarzaniu filmów w rozdzielczości Full HD, grach online typu multiplayer i pobieraniu dużych plików.

Doskonała współpraca z routerami 5 GHz

Zwykłe routery 11ac nie radzą sobie zbyt dobrze z penetracją ścian na paśmie 5 GHz. Tenda A18 wzmacnia sygnał WiFi, aby pozwolić Ci cieszyć pełną prędkością w całym domu.
2.png

Automatyczne skanowanie jakości kanału

Tenda A18 został wyposażony w wysokiej jakości anteny dwupasmowe PCB. Każda z nich zapewnia wzmocnienie zarówno pasma 2,4 GHz, jak i 5 GHz. A18 może automatycznie wybrać kanał o najwyższej jakości, gdy sygnał się zmienia, dzięki czemu stale utrzymuje Twoje urządzenia w trybie online, automatycznie przełączając się na sieć o silniejszym sygnale.

Sygnalizacja LED pomaga znaleźć najlepszą pozycję

Kierując się kolorem diody LED, możesz łatwo znaleźć najlepsze położenie dla wzmacniacza w zależności od rzeczywistego stanu sieci. Kolor niebieski oznacza dobre połączenie, zaś czerwony złe.
4.jpg

Łatwa konfiguracja

Wzmacniacz Tenda A18 można skonfigurować poprzez smartfon lub tablet w kilku prostych krokach. 1, 2, 3 i gotowe!
51.png

Elegancki i kompaktowy wygląd

Tenda A18 wyróżnia się niewielkim rozmiarem, dzięki czemu można go łatwo podłączyć do gniazdka elektrycznego.
Tenda-A18-10.jpg

Port LAN dla przewodowego rozszerzenia sieci

Chcesz oglądać telewizję online, ale masz telewizor posiadający jedynie port LAN, bez adaptera Wi-Fi? Wystarczy połączyć go z A18 za pomocą kabla Ethernet, aby móc się cieszyć oglądaniem programów online.
82.png

Więcej funkcji

Tenda A18 kryje w sobie wiele więcej – ukrywanie SSID, rozszerzanie istniejącej sieci Wi-Fi za pomocą przycisku WPS czy tryby szyfrowania WPA/WPA2.
Wzmacniacz Tenda A18 będzie dostępny w sprzedaży w marcu tego roku.

Facebook

Poczytaj o IOT