Connect with us

RECENZJE

Xblitz GX3 – Uchwyt samochodowy z ładowaniem IQ

Opublikowano

dnia

Telefony są z nami zawsze i wszędzie. Najgorzej gdy w czasie jazdy potrzebujemy mieć telefon blisko… dlatego dziś zapraszam na recenzję uchwytu samochodowego marki Xblitz, model GX3.

Opakowanie i zawartość

Uchwyt przyszedł do mnie w czarnym kartoniku z wizualizacją uchwytu oraz informacjami tj. marka, model, najważniejsze funkcje. A najważniejsze z nich to automatyczna rotacja oraz ładowanie indukcyjne.

Zawartość

W opakowaniu znajdują się:

  • podziękowanie za zakup od marki Xblitz
  • uchwyt
  • ramię długie do szyby
  • ramię krótkie do kratki nawiewu
  • kabelek
  • instrukcja w języku polskim

Wygląd

Uchwyt wygląda na bardzo wysoki jakościowo produkt. Miejsce gdzie przylega telefon jest jakby takim gumowanym plastikiem (bardzo przyjemny w dotyku!). Wysuwane łapki są od wewnątrz pokryte gumą – aby lepiej trzymały telefon oraz aby nie uszkodzić czy nie zarysować obudowy telefonu.

W dolnej części po prawej i po lewej stronie znajdują się przyciski otwierające łapki. Tuż nad nimi znajduje się dioda. która świeci gdy zasilanie jest podłączone.

Z tyłu w górnej części znajduje się przycisk rotacji. Wystarczy go przycisnąć aby zmienić ułożenie pion/poziom.

W zestawie jest dołączony uchwyt do nawiewów. To krótki klips z nóżkami, który możemy przymocować do kratki. Ten uchwyt pasuje mi najbardziej.

Uchwyt mocuje się na plastikowej kulce, dzięki temu uchwyt możemy sobie dowolnie ustawić zanim dobrze dokręcimy pierścień z tylu.

Drugi rodzaj ramienia do uchwytu to dłuższy, składany wysięgnik, przyczepiany do szyby lub do deski rozdzielczej o ile jest ona na tyle gładka aby ramię się nie odklejało.

Z tyłu, w dolnej części obrotowego silniczka znajduje się wejście USB-C/

Działanie

Uchwyt zamontowałam w samochodzie, sprawdźmy jak się sprawuje 🙂

Aby lepiej pokazać jak działa i sprawuje się uchwyt zapraszam na film:

Podsumowanie

Z tego co widzę w sieci, uchwyt można kupić już od 129 zł. To dość przystępna cena jak na uchwyt z ładowaniem, rotacją i takim designem.

Podsumowując działanie, wykonanie i całokształt uchwytu Xblitz GX3 – ode mnie leci nagroda: Najlepsza jakość bo zachwycił mnie wykonaniem i podoba mi się zdecydowanie bardziej niż mój poprzednik 🙂

Ładowanie indukcyjne przydaje się podczas podróży, bo już nie trzeba myśleć o ładowaniu wychodząc z domu x wyczerpującą się baterią 😉 Dodatkowy plus za ułożenie  łapek – które nie uciskują na przyciski boczne w smartfonie.

Strona producenta: LINK

Facebook

Poczytaj o IOT