Connect with us

INNE

Zarządzaj swoim domem z inteligetną wtyczką Tenda SP3

Opublikowano

dnia

Tenda Beli SP3 to inteligetna wtyczka WiFi, która może włączać i wyłączać elektronikę z dowolnego miejsca za pomocą smartfona. Urządzenie współpracuje z Amazon Alexa i Asystentem Google.

Tenda-SP3_2.jpg

Zarządzanie przez aplikację

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w domu, czy przebywasz na wakacjach, aplikacja Beli zapewnia pełny dostęp do sieci domowej i zarządzania podłączonymi do SP3 urządzeniami.
Tenda-SP3_1.jpg

Ulepszone zarządzanie głosem

Tenda SP3 jest kompatybilna zarówno z Amazon Alexa, jak i Asystentem Google, dzięki czemu jej obsługa jest jeszcze prostsza.
Tenda-SP3_4.jpg

Ochrona urządzeń

Funkcja timera pozwala wyłączyć urządzenie w ustalonym czasie, zmniejszając zagrożenie spowodowane długotrwałym działaniem lub przypadkowym pozostawieniem sprzętu podpiętym do prądu.
Tenda-SP3_5.jpg

Czy jest ktoś domu?

Opuszczasz dom na dłuższy czas? Po prostu ustaw wtyczkę na tryb „Poza domem”, a ta losowo będzie aktywować i dezaktywować podłączone urządzenia oświetleniowe, dzięki czemu sprawia wrażenie, że ktoś jest w wewnątrz.
Tenda-SP3_6.jpg

Zaoszczędzona energia = zaoszczędzone pieniądze

SP3 prócz kontroli urządzeń gospodarstwa domowego umożliwia skuteczne obniżenie zużycia energii, które przekłada się na długoterminowe oszczędności.
Tenda-SP3_7.jpg

Facebook

Poczytaj o IOT