Connect with us

SMART

Zipato – nowa marka wśród rozwiązań Smart Home

Opublikowano

dnia

Wśród ofert urządzeń Smart Home pojawiła się nowa marka – Zipato. Marka oferuje inteligentny system sterowania domem ZipaTile.

ZipaTile to kompleksowe rozwiązanie z zakresu sterowania oraz ochrony domu działające w oparciu o 4-rdzeniowy procesor ARM Cortex-A9. Dotykowy panel ścienny wyposażony został w zestaw czujników, które w jednym urządzeniu zastępują systemy wymagające instalacji wszystkich elementów oddzielnie. Duży i czytelny 8″ wyświetlacz typu IPS HD wyświetla m.in. informacje na temat warunków pogodowych, a także najświeższe aktualności z kraju i ze świata dzięki stałemu połączeniu z Internetem poprzez sieć Wi-Fi.

ZipaTile współpracuje zarówno z urządzeniami Zipato, jak i produktami innych renomowanych marek, które możesz już posiadać (np. termostat Nest lub oświetlenie Philips Hue). W razie potrzeby możesz też rozbudować system o kolejne moduły Z-Wave Plus i ZigBee HA, integrując tym samym dowolną ilość pomieszczeń i uzyskując dostęp do zaawansowanych opcji sterowania całym budynkiem. Co więcej, oprogramowanie Zipato pozwala w prosty sposób skonfigurować system tak, aby poszczególne jego elementy włączały lub wyłączały się w odpowiedniej kolejności.

Do czego możesz zastosować ZipaTile?

· System alarmowy

· Automatyka domu

· Opieka nad starszymi

· Termostat

· Monitoring

· Interkom

· Sterowanie oświetleniem

 

Co sądzisz o takim rozwiązaniu?

 

 

Facebook

Poczytaj o IOT