Connect with us

INNE

#zostańwdomu, ale pozostań wciąż online

Opublikowano

dnia

W dobie pandemii koronawirusa nasza rzeczywistość nieustannie się zmienia. Z dnia na dzień docierają do nas nowe zarządzenia, które bez wątpienia wpływają na  życie codzienne każdego z nas. Powstało mnóstwo rad, jak sobie radzić w ten wyjątkowy czas. Nie zapominajmy też o tym, co jest wszędzie wokół nas, choć go nie widzimy – WiFi. Dlaczego?

Kontakt z rodziną
Zapobiegając rozprzestrzenianiu się zarażeń najlepiej, abyśmy w miarę możliwości pozostawali cały czas w domach. Ale jak odmówić dziecku spotkania z babcią, gdy bardzo za nią tęskni? Rozwiązaniem może być telekonferencja poprzez komunikator internetowy. Nie zastąpi to spotkania na żywo, ale z całą pewnością pozwoli nie tylko porozmawiać, ale także “zobaczyć się” z bliską osobą. Aby rozmowa przebiegała bez zacięć lub zrywania sygnału z całą pewnością potrzebujemy wydajnej sieci w domu.

Home office
Obecnie pracujesz zdalnie? Jeśli tak, to wiesz jak ważny jest Internet podczas wykonywania swoich obowiązków. Warto pomyśleć o rozwiązaniu, które oferuje nam sygnał WiFi w różnych zakątkach domu. Dzięki temu możesz pracować po swojemu – czy z gabinetu przy biurku lub z wygodnej kanapy.

online.jpeg
Hobby
A co po pracy? Oczywiście przychodzi pora na czas wolny. Niestety obecnie lepiej go nie spędzać na świeżym powietrzu. Możemy jednak doskonale się bawić również w domu! Wystarczy np. konsola podpięta do sieci i mierzenie się w grze online z innymi graczami lub oglądanie ulubionych filmów oraz seriali na platformach takich jak Netflix czy HBO GO.

Jakie rozwiązanie wybrać?
Producenci sprzętu sieciowego oferują mnóstwo możliwości zapewniających dostęp do niezawodnego WiFi. Jednym z nich jest system WiFi Tenda Nova MW5, który działa w technologii mesh. System ten został stworzony z myślą o pokryciu całego domu wydajną siecią WiFi, która pomoże nam zawsze, gdy tego potrzebujemy, niezależnie od naszych potrzeb.

Tenda-MW5-3pak.jpg
Jego cechą wyróżniającą jest stworzenie jednolitej sieci, w której łączymy się na bieżąco z jednostką, która daje nam najmocniejszy sygnał. Dlatego jeśli lubisz prowadzić video rozmowę, jednocześnie przechadzając się po domu, to doskonały wybór dla Ciebie. W porównaniu do routera połączonego z repeaterami, jesteś cały czas w jednej sieci, więc nie musisz się martwić o nagłe zerwanie połączenia podczas przechodzenia z pokoju do pokoju.

System WiFi brzmi skomplikowanie? Nic bardziej mylnego, wystarczy bowiem parę prostych kroków, aby uruchomić sieć za pomocą Tenda Nova MW5. Jednostki są automatycznie sparowane ze sobą i potrzeba jedynie paru minut na uruchomienie wydajnej sieci w domu.

2-pak pokrywa siecią obszar 200 m2, z kolei 3-pak 300 m2. Jeśli to nadal za mało, możesz bezproblemowo dołożyć kolejne jednostki do całości, aby cieszyć się jeszcze większym zasięgiem.

tenda-nova-online.jpg
Czy to nie jest drogie?
Choć przyłączamy się do akcji #zostanwdomu, nie oznacza to, że musimy być zupełnie odcięci od świata. Wystarczy parę prostych kroków, aby pozostać w kontakcie z bliskimi, współpracownikami oraz móc wypełnić wolny czas masą rozrywki online.

Tenda wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w tym trudnym czasie, postanowiła o dużym obniżeniu cen na systemy Nova MW5 do 249 zł za 2-pak oraz 349 zł za 3-pak. Można je znaleźć w takich sklepach jak Komputronik, Apollo, Sferis, Eltrox, CDR oraz WISP.

Kontynuuj czytanie

Facebook

Poczytaj o IOT