Connect with us

AGD/RTV

5 powodów dla których warto wybrać urządzenia do włosów z funkcją jonizacji – Polecenia od sklepu XPro

Opublikowano

dnia

Włosy często rozchylają łuski, a także naładowane są dodatnio. Dzięki zastosowaniu generatora ujemnych jonów w urządzeniach takich jak suszarki, prostownice, czy lokówki, jony te są neutralizowane, a dzięki temu łuska włosa domknięta.

Dlaczego warto wybrać urządzenia z jonizacją?

  • Minimalizowanie efektu elektryzowania włosów

Dzięki neutralizacji jonów dodatnich, jonami ujemnymi, uciążliwy efekt elektryzowania włosów zostaje zniwelowany. Dzięki temu fryzura wygląda dobrze przez długi czas.

  • Ochrona przed działaniem wysokiej temperatury 

Domknięcie łusek włosa powoduje, że są mniej narażone na działanie wysokich temperatur. Tworzy to swego rodzaju tarczę, dzięki której temperatura ma mniejszy wpływ na kondycję włosów.

  • Poprawa wyglądu włosów, nadanie im blasku 

Domknięcie łusek włosa, a także brak elektryzowania, powoduje że włosy wyglądają dużo lepiej, są gładkie, nie odstają, tworzą piękną taflę z połyskiem.

  • Zapobieganie puszeniu, przesuszeniu i łamliwości 

Stosowanie wysokich temperatur, gdy łuski włosa są otwarte, wiąże się narażeniem na ich przesuszenie. Dzięki jonizacji problem ten jest zminimalizowany, ponieważ włosy nie są tak narażone na wysoką temperaturę. W konsekwencji zapobiega to suchości i łamliwości, a także puszeniu włosów.

  • Ułatwione rozczesywanie

Dzięki temu, że jonizacja zamyka łuski i wygładza włosy, a także zapobiega przesuszaniu, są one w lepszej kondycji i nie plączą się tak jakby to miało miejsce w przypadku bardziej zniszczonych pasm.

 

Polecane produkty do stylizacji włosów z funkcją jonizacji:

  • Suszarka BabylissPro Excess BAB6990IE

Suszarka o mocy 2600 W wyposażona została w generator, który emituje miliony ujemnych jonów zmniejszając tym samym ładunek elektrostatyczny na powierzchni włosa. Dzięki tej technologii włosy są gładkie, lśniące a także łatwiejsze w rozczesywaniu.

Więcej o suszarce BabylissPro Excess BAB6990IE: https://xprosklep.pl/product/suszarka-do-wlosow-babylisspro-excess-bab6990ie/

 

  • Lokówko-suszarka obrotowa BabylissPro BAB2770E

Wyposażona nie tylko w generator ujemnych jonów, ale również w dwa poziomy regulacji temperatury, chłodny nawiew i dwa kierunki obrotu, pozwala osiągnąć efekt zarówno wymodelowanych, lśniących włosów, jak i gładkich loków.

 

Sprawdź BabylissPro BAB2770E: https://xprosklep.pl/product/lokowko-suszarka-obrotowa-babylisspro-bab2770e/

 

  • Prostownica BabylissPro BAB3000EPE

Dzięki prostownicy z funkcją jonizacji można osiągnąć nie tylko proste i wygładzone włosy, ale również loki bez efektu puszenia. 5-stopniowa cyfrowa regulacja temperatury (150-230°C) pozwala odpowiednio dostosować ten parametr do rodzaju włosów.


Dowiedz się więcej: https://xprosklep.pl/product/prostownica-babylisspro-bab3000epe/

Kontynuuj czytanie

Facebook

Poczytaj o IOT