Connect with us

RECENZJE

Lightbar do monitora marki Savio – recenzja

Opublikowano

dnia

Założę się, że jeśli choć trochę bardziej aktywnie korzystasz z Internetu, to na pewno spotkałeś się z modą na kolorowe oświetlenia w filmach na YouTube lub w relacjach pokazujących biurka i stanowiska pracy. Dziś zapraszam Cię na recenzję Lightbara marki Savio, którym możesz doświetlić biurko i stworzyć niesamowity klimat do pracy przy komputerze.

Opakowanie i zawartość

Produkt posiada wąskie lecz długie opakowanie. Kartonik jest czarny z nadrukowanym wizerunkiem produktu. Dodatkowo na pudełku znajdziemy informacje  tj. jak logo marki, nazwa produktu czy specyfikacja.

 

Co znajdziemy w zestawie?

W zestawie znajduje się oczywiście panel świetlny, uchwyt do montażu na monitorze, przyklejana blaszka 2 szt, naklejki oraz instrukcja.

Wygląd

Panel wygląda bardzo elegancko, posiada czarną, matową obudowę z aluminium. Na jednym końcu panela widoczne jest srebrne logo.

Panel po przeciwnych stronach posiada: pasek LED w kolorze białym ale w różnych temperaturach oraz pasek LED RGB, który posiada 7 kolorów oraz 8 efektów świetlnych. Panel ma długość 44 cm. Zamontowałam go na zakrzywionym monitorze i nie ma z tym żadnego problemu 🙂

Specyfikacja:

  • Napięcie wejściowe: 5 V, 1,5 A
  • Moc znamionowa: 7,5 W
  • Źródło światła LED: dioda LED 2835
  • Ilość diod LED: 94
  • Temperatura barwna: 2700 K ~ 7500 K
  • Wymiary urządzenia: 440 x Φ22 mm
  • Długość kabla: 1,8 m

Działanie

Wystarczy podłączyć Lightbar do USB i dzieje się magia. Na końcach panel posiada przyciski dotykowe, które zmieniają światła. Z jednej strony przycisk odpowiada za kolory RGB a z drugiej strony sterujemy barwą światła białego. Najbardziej praktyczną opcją jest montaż w taki sposób aby światło białe świeciło na biurko przed monitorem, a druga strona oświetlała ścianę lub sufit kolorami. U mnie tuż nad biurkiem jest skos dlatego światło rozchodzi się nierównomiernie 🙂

Zobacz lightbar w akcji:

https://www.tiktok.com/@internetrzeczy/video/7311046156811914529

Podsumowanie

Podsumowując, obsługa panelu to banał a jednocześnie tyle frajdy! Panel jest bardzo elegancki, nie rzuca się w oczy, poza tymi pięknymi kolorami, które wytwarza! W dodatku jest w super cenie: na dzień pisania recenzji jest to 99 zł! A aktualną cenę możecie sprawdzić tutaj.

Ode mnie lecą aż dwie nagrody, bo produkt godny polecenia i oczywiście jest super opcją na prezent 🙂

Kontynuuj czytanie

Facebook

Poczytaj o IOT