Connect with us

SMART

Bądź wszędzie na czas z elektryczną hulajnogą od LAMAX

Opublikowano

dnia

Marka LAMAX wprowadziła do Polski swoją nową hulajnogę elektryczną e-Lander SA50. Urządzenie posiada wydajny silnik o mocy 500W, dzięki któremu bez trudu da się pokonać wzniesienia oraz rozpędzić się aż do 25 km/h – wówczas specjalny algorytm Smart Power Management pomoże wycisnąć z baterii jak najwięcej. Hulajnoga ma trzy tryby jazdy, zmiana których jest możliwa zarówno na wbudowanym w kierownicę wyświetlaczu LCD, jak i w aplikacji. Mobilna aplikacja LAMAX umożliwia także blokowanie hulajnogi podczas postoju, zmianę ustawień tempomatu i prędkości.

Dzisiaj elektryczne hulajnogi stają się symbolem mobilności miejskiej, zmieniając sposób, w jaki mieszkańcy poruszają się po mieście. Te innowacyjne urządzenia łączą wygodę, efektywność oraz zrównoważoną mobilność, przyczyniając się do redukcji emisji CO2 i zmniejszenia korków ulicznych. Elektryczne hulajnogi są obecnie jednym z najważniejszych trendów w dziedzinie transportu miejskiego. Nowoczesna hulajnoga od LAMAX, dzięki swojej prostocie i łatwości użycia, niewątpliwie znajdzie odzew w sercu każdego miłośnika e-mobilności.

Pokonaj miejską dżunglę

LAMAX e-Lander SA50 potrafi poruszać się z prędkością aż do 25 km/h (bez ogranicznika 35 km/h), a dzięki pojemnemu akumulatorowi 15 000 mAh może z łatwością i wygodą pokonywać większe dystanse – nawet do 70 kilometrów. Ponadto bateria ładuje się samoczynnie podczas hamowania lub zjeżdżania ze wzniesienia. Jest to wygodne, a ponadto oszczędzasz energię! Akumulator wyposażony jest również w inteligentny system BMS, który chroni go przed zwarciem lub przeładowaniem. Urządzenie łączy się z prostą w obsłudze aplikacją mobilną LAMAX, która pozwala w sekundę zablokować hulajnogę, sprawdzić zasięg oraz wybrać tryb jazdy. 

Bezpieczeństwo i komfort to priorytet

Hulajnoga LAMAX posiada mechaniczny hamulec tarczowy, który natychmiast reaguje na naciśnięcie dźwigni, dzięki czemu udaje się zatrzymać pojazd szybko i bezpiecznie przed każdą przeszkodą. Mocny silnik 500W sprawi, że bez trudu można pokonać wzniesienia, a 12-calowe opony bezdętkowe wraz tylnym resorowaniem z łatwością poruszają się po kostce brukowej i innych nierównościach. Doskonale widoczne oświetlenie i stylowe paski boczne LED zapewniają, że nikt nie przeoczy kierowcy w ciemności na drodze.

Więcej informacji na temat urządzenia znajdą Państwo pod tym linkiem.

O marce LAMAX

Właścicielem brandu LAMAX jest firma elem6. Od 2012 roku to jedyny dystrybutor kamer sportowych na rynek wschodnioeuropejski. Obecnie zarządza szerokim portfolio marek własnych i licencji dystrybucyjnych. Jest obecna w większości krajów Europy Wschodniej i Bałkanów, posiada także własną spółkę zależną w Niemczech z zasięgiem w Europie Zachodniej i poza jej granicami. Firma specjalizuje się w elektronice użytkowej i produktach lifestylowych. Jest właścicielem takich marek jak LAMAX, TrueLife, Lauben oraz TrueCam. 

Kontynuuj czytanie

Facebook

Poczytaj o IOT