Connect with us

IT

Całe na biało! Super produkty na Czarny Piątek od Tendy!

Opublikowano

dnia

Dobry zasięg WiFi czy monitoring domu? A może jedno i drugie? Zobacz co proponuje Tenda i sprawdź oferty w super cenach!

 

Router Tenda TX3 – Szybki i stabilny

Tenda TX3 to dwupasmowy, gigabitowy router WiFi 6 AX1800. Łączy w sobie technologie MU-MIMO oraz OFDMA aby skrócić czas odpowiedzi oraz ulepszyć transfer zarówno podczas grania online jak też oglądania filmów w 4K. Posiada także wbudowany wzmacniacz sygnału. Użycie technologii TWT znacząco redukuje zużycie energii dzięki aktywnemu zarządzaniu stanem wstrzymania dla nieużywanych urządzeń.

TX3 obsługuje nową generację standardu bezpieczeństwa Wi-Fi WPA3, który zwiększa trudność algorytmicznego i sieciowego łamania haseł. Może zapobiegać wymuszonym atakom, łamaniu zabezpieczeń i chronić prywatność użytkowników w otwartych sieciach Wi-Fi.

W każdej chwili możesz też sprawdzać status swojej sieci przy pomocy aplikacji mobilnej a także sprawdzać jakie urządzenia są podłączone aktualnie do sieci.

Czytaj więcej o routerze: https://www.tendacn.com/pl/product/TX3.html

 

Zestaw mesh WiFi Tenda MW12

MW12 jest systemem mesh WiFi, który został zaprojektowany dla średnich i dużych gospodarstw domowych z szybką siecią szerokopasmową. Dzięki technologii Tenda Mesh tworzy rozproszoną sieć za pomocą paru węzłów w całym domu. 3-pak MW12 jest w stanie pokryć do 500 m kwadratowych. Trójzakresowa konstrukcja AC2100 i gigabitowe porty zapewniają pełną obsługę szybkiej sieci szerokopasmowej. MW12 posiada mocny procesor 900 MHz i dużą pamięć 256 MB, dzięki czemu jest w stanie obsłużyć wiele urządzeń w sieci. Wszystkie mogą jednocześnie korzystać z szybkiego trójpasmowego Wi-Fi, zapewniając brak opóźnień w grach online oraz płynne przesyłanie strumieniowe filmów 4K i aplikacji VR HD. MW12 charakteryzuje się łatwą i bezprzewodową instalacją, która umożliwia zarówno połączenia automatyczne, jak i manualne. Dzięki roamingowi możesz bez problemu przemieszczać się po domu, pozostając cały czas w jednej sieci. MW12 tworzy szybki i inteligentny system WiFi w całym domu.

Czytaj więcej: https://www.tendacn.com/pl/product/MW12.html

 

Kamera Tenda CP3 – Miej oko na wszystko

Kamera bezpieczeństwa Tenda CP3 to wysokiej jakości kamera do monitoringu łącząca zasięg widzenia 360° z rozdzielczością 1080p. Wyposażona jest w dwukierunkowy system audio, detekcję i śledzenie ruchu oraz alarm dźwiękowy i świetlny. Idealnie nadaje się do użycia wewnątrz pomieszczeń takich jak domy, sklepy czy biura.

Konstrukcja obrotowa o wysokiej prędkości umożliwia wychylanie jej we wszystkich kierunkach. CP3 obejmuje 360° w poziomie i 155° w pionie (90° w górę, 65° w dół), nie pozostawiając tym samym żadnych martwych stref. Dodatkowo kamera posiada funkcję automatycznego wykrywania intruzów – czyli rozpoznaje kształt człowieka i automatycznie go śledzi wysyłając alerty na telefon właściciela domu.

Ciekawą opcją jest możliwość nagrania własnego powitania, co może się przydać np. w sklepie – kamera wykrywa ruch dlatego może powitać każdą osobą miłym „dzień dobry” a Ty usłyszysz wejście nawet będąc na zapleczu 🙂

Czytaj więcej o kamerze: https://www.tendacn.com/pl/product/CP3.html

 

Sprawdź oferty na Black Friday: Black Friday (x-kom.pl)

Kontynuuj czytanie

Facebook

Poczytaj o IOT