Connect with us

IT

Intellinet Network Solutions – niezawodne produkty sieciowe

Opublikowano

dnia

Od wielu lat Intellinet Network Solutions tworzy i wspiera systemy wymiany informacji na całym świecie. Głównym celem marki jest dostarczanie Partnerom najlepszych kompleksowych rozwiązań sieciowych a także pojedynczych urządzeń w pełni kompatybilnych z powszechnie stosowanymi produktami sieciowymi.

Intellinet Network Solutions został założony w 1987 roku i oferuje produkty do budowania infrastruktury sieciowej. Zaliczyć do nich możemy m.in. telekomunikacyjne kable miedziane i światłowodowe, przełączniki, produkty PoE, listwy i jednostki zasilające, moduły KVM, szafy serwerowe i akcesoria rackowe, gniazda i wtyki sieciowe, testery i narzędzia instalacyjne, routery i urządzenia WLAN.

Dla firmy Intellinet Network Solutions ważnymi czynnikami są: jakość oraz wydajność sprzętu, a także rozsądne ceny.

Produkty oferowane przez Intellinet Network Solutions głównie stosowane są w branżach takich jak:

– infrastruktura sieci LAN/WAN,

– alarmy/ zabezpieczenia/ monitoring,

– telekomunikacja,

– informatyka,

– elektronika.

Asortyment marki Intellinet Network Solutions zaprojektowany jest tak, aby wspierać i dostarczać produkty oraz kompleksowe rozwiązania dla szeregu segmentów tworzących jedną spójną infrastrukturę sieciową.

Na stronie internetowej Intellinet Network Solutions znaleźć można szczegółowe funkcje, parametry oraz specyfikacje produktów. Link do strony: https://intellinetnetwork.eu/

Intellinet Network Solutions kładzie nacisk na innowacyjność i rozwój technologii, zapewniając tym samym idealne rozwiązania sieciowe posiadające optymalną wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo.

Głównym Partnerem firmy Intellinet Network Solutions w Polsce jest firma Netinet Sp. z o.o. oferująca również w imieniu producenta pełne wsparcie techniczne, szkolenia produktowe i serwis gwarancyjny. Produkty można nabyć także drogą online poprzez autoryzowanych dystrybutorów oraz w wyspecjalizowanych hurtowniach sprzętu teleinformatycznego i w sklepach komputerowych. Więcej na stronie https://intellinetnetwork.eu/ oraz https://netinet.pl/.

Facebook

Poczytaj o IOT