Connect with us

RECENZJE

Rzut oka na ładowarkę samochodową GC PowerRide

Opublikowano

dnia

GC PowerRide to 3-portowa ładowarka samochodowa, która pozwala na naładowanie paru urządzeń jednocześnie z możliwie maksymalną mocą przy zachowaniu ich bezpieczeństwa. Sprawa na pewno przydatna dla tych, którzy spędzają dużo czasu w podróży. Przyjrzyjmy się jej bliżej.

Ładowarka została wyposażona w trzy porty USB o łącznej mocy 54W, które korzystają z autorskiej technologii GC Ultra Charge. Dzięki kompatybilności z innymi standardami szybkiego ładowania, takimi jak Quick Charge 3.0, Apple 2.4A, Samsung AFC oraz Huawei FCP, jest w stanie naładować urządzenie nawet 3,5 razy szybciej niż ma to miejsce w przypadku standardowego ładowania. Producent zastosował podświetlenie portów, aby móc je odnaleźć łatwo również nocą.

Dzięki GC PowerRide możemy podpiąć smartfon z nawigacją dla kierowcy i inne gadżety dla pasażerów, np. czytnik ebooków, tablet lub Nintendo Switch.

Warto zaznaczyć, że GC PowerRide to nie tylko funkcjonalność, ale także całkiem niezły wygląd. Dzięki temu może stanowić stylowy dodatek do wnętrza samochodu. Producent zastosował też delikatne, zielone podświetlenie, które może się okazać bardzo przydatne, gdy poruszamy się w godzinach nocnych.

Na szczęście nie musimy się martwić o bezpieczeństwo użytkowania tej ładowarki. Green Cell pomyślał o szeregu zabezpieczeń, które pozwalają urządzeniu pracować długo i niezawodnie. Wśród nich znajdziemy m.in. zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe, przeciwprzepięciowe oraz kontrolę temperatury.

Kontynuuj czytanie

Facebook

Poczytaj o IOT