Connect with us

SMART

Stylowy smartwatch dla nowoczesnych kobiet

Opublikowano

dnia

Smartwatche potrafią naprawdę wiele. W połączeniu ze smartfonem oferują nam mnóstwo niezwykle przydatnych na co dzień funkcji. Najnowszy reprezentant rodziny inteligentnych zegarków od Maxcom – model FW42 Silver – posiada okrągły ekran dotykowy. Jego nowoczesne aplikacje dają kontrolę nad stanem zdrowia, kondycją fizyczną, a nawet snem. Smartwatch ten powstał z myślą o kobietach, nie tylko tych, które są fankami elektroniki. Zegarek posiada funkcje dedykowane płci pięknej, a jego eleganckie, biżuteryjne wykończenie sprawia, że jest atrakcyjnym dodatkiem do stroju.

Srebro na każdą okazję 

Koperta oraz dolna pokrywa zegarka zostały wykonane ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym. Ich uzupełnieniem jest siatkowa bransoletka, w tym samym kolorze. Ponadczasowe srebro zawsze dodaje elegancji, dlatego smartwatch Maxcom FW42 Silver można nosić do różnych stylizacji. Siatkowa bransoletka, w przeciwieństwie do plastikowych pasków, nie powoduje podrażnień nawet najbardziej wrażliwej skóry. Dzięki obróbce w technologii CNC jej krawędzie są gładkie, a cały zegarek jest solidny i wytrzymały. To szczególnie istotne przy uprawianiu sportu, podobnie jaka wysoka klasa odporności na pył oraz wodę, którą wyraża norma IP68. Do wyboru mamy również dynamiczną tarczę z wieloma wzorami, które można zmieniać w zależności od nastroju i okazji.

Twoje zdrowie najważniejsze

Monitorowanie stanu zdrowia to jedna z najważniejszych cech produktów z kategorii wearables. Maxcom FW42 Silver posiada zestaw zaawansowanych czujników, odpowiedzialnych m.in. za rejestrowanie tętna, ciśnienia oraz natlenienia krwi (funkcja pulsoksymetru). Smartwatch ten jest również w stanie badać jakość snu, aby wskazać czas trwania faz głębokiego i płytkiego spania. Maxcom FW42 umożliwia ponadto śledzenie cyklu menstruacyjnego.

Ćwicz ze smartwatchem

Maxcom FW42 Silver przydaje się również podczas treningów. Posiada wiele trybów sportowych, które można dowolnie przełączać, w zależności od aktualnie uprawianej dyscypliny. Nawet jeśli tylko chodzimy na spacery, to do dyspozycji mamy krokomierz, licznik kalorii czy powiadomienie o bezruchu.

Jak każdy smartwatch i smartband marki Maxcom, również model FW42 Silver współpracuje z aplikacją na urządzenia mobilne – w tym przypadku jest to DAFIT, dostępna w języku polskim. Maxcom FW42 Silver jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Android i iOS, dzięki czemu po sparowaniu go ze smartfonem możemy podczas joggingu czy spotkania dyskretnie sprawdzić, kto do nas pisze lub dzwoni. Daje to możliwość bycia w stałym kontakcie z ludźmi nawet wtedy, gdy nie mamy czasu sięgnąć po telefon.

 

Cena i dostępność

Maxcom FW42 Silver jest już dostępny w sugerowanej cenie katalogowej – 299 zł.

Funkcje:

Monitor pracy serca, monitor ciśnienia krwi, pulsoksymetr, monitor snu, śledzenie cyklu menstruacyjnego, krokomierz, licznik kalorii, system powiadomień push, budzik, zdalne sterowanie muzyką, powiadomienia o wiadomościach, powiadomienia o połączeniach, zdalny aparat fotograficzny, przypomnienia o piciu wody, powiadomienia o bezruchu, gest budzenia, dynamiczna tarcza zegarka, 4 wzory tarczy zegarka, tryby sportowe.

 

Specyfikacja:

Koperta ze stali nierdzewnej, wyświetlacz 1.09” TFT 240×240 px, bateria Li-ion 180 mAh, czas pracy do 5-7 dni, Bluetooth 4.0, klasa wodoszczelności IP 68, obsługa: Full touch, aplikacja DAFIT.

Kontynuuj czytanie

Facebook

Poczytaj o IOT