Connect with us

RECENZJE

Bezdotykowe ładowanie telefonu w miejscach publicznych – Smart ładowarki AirCharge

Opublikowano

dnia

Co zrobić aby Twój lokal był jeszcze bardziej użyteczny?

Prowadzisz restaurację, hotel a może biura coworkingowe? Zastanawiasz się co jeszcze możesz zrobić aby Twoje miejsce było jeszcze bardziej użyteczne? Czego mogą potrzebować Twoi goście, korzystający z lokalu? Czym zaskoczyć i przyciągnąć nowych klientów po tak długiej przerwie i falach zamknięcia branży?

Czy wiesz czym są indukcyjne ładowarki bezprzewodowe?

Prezentujemy rozwiązanie marki AirCharge – sprytne ładowarki przeznaczone dla branży gastronomicznej, hotelowej, dla biur oraz miejsc użyteczności publicznej. Prezentowany model to Surface Wireless Charger.

Jak to działa?

Ładowarkę montuje się w otworze w biurku lub stoliku. Po podłączeniu do prądu wystarczy położyć na ładowarce telefon z funkcją ładowania bezprzewodowego i gotowe! Jednak co w przypadku gdy telefon nie obsługuje ładowania indukcyjnego? Częścią zestawu jest dodatkowy element z możliwością podłączenia telefonu.

Element ten jest przymocowany do blatu za pomocą śrub. Posiada wyciągane kółeczko, które jest ładowarką z 3 końcówkami Micro-USB, Lightning i USB-C.

Po wyjęciu wystarczy podłączyć końcówkę do telefonu a element ze znakiem ładowania położyć na ładowarce indukcyjnej na blacie.

Takie rozwiązanie oznacza, że urządzenie daje możliwość ładowania telefonu na 2 sposoby bezpośrednio poprzez indukcję oraz pośrednio przez przejściówkę kablową.

 

Samo urządzenie nie zajmuje wiele miejsca i zainstalowanie go w odpowiednim miejscu będzie bardzo użytecznym dodatkiem dla gości podczas spotkania lub lunchu.

 

Przyszłość jest zdecydowanie bezprzewodowa! Dlatego takie rozwiązanie może być bardzo atrakcyjnym dodatkiem dla Twojego biznesu i przewagą dla której klient przyjdzie właśnie do Ciebie!

Zobacz jak zainstalować urządzenie: http://www.omnihypepower.com/For_HoReCa.html#header4-v 

 

Zobacz przykładowe realizacje wdrożenia ładowarek:

 

Jeśli interesuje Cię takie rozwiązanie skontaktuj się: biuro@omnihypepower.com 

 

Więcej informacji: http://www.omnihypepower.com 

Ps. Dziękujemy Piekarni Awiteks z Krakowa za udostępnienie lokalu i możliwość wykonania zdjęć.

Facebook

Poczytaj o IOT