Connect with us

INNE

Icy Dock EZ-Fit Lite MB290SP-B – lekkość i chłodzenie w jednym

Opublikowano

dnia

Icy Dock EZ-Fit Lite MB290SP-B to adapter, dzięki któremu użytkownik może zastosować w swoim systemie 2x dyski 2,5″ HDD/SSD IDE lub SATA.

Bezproblemowa instalacja

Adapter Icy Dock wykorzystuje zupełnie nowy system Flex, który upraszcza proces instalacji napędu. Wystarczy włożyć do niego dysk aż „kliknie”. MB290SP-B posiada samoregulujący się mechanizm mocowania, który przystosowuje się do różnych wysokości dysków (od 7 mm do 9,5 mm), aby bezpiecznie zablokować je na miejscu. Przycisk wysuwania pozwala na szybką wymianę napędów bez konieczności wyjmowania całej ramki z obudowy. Instalacja całości nie wymaga użycia narzędzi.
mb290sp-b_hdd_installation.png

Lekkość i chłodzenie

EZ-Fit Lite MB290SP-B jest wykonany z wytrzymałego tworzywa ABS, które cechuje trwałość i lekkość. Jednoczęściowa konstrukcja oznacza mniej ruchomych części, które można uszkodzić. Ramka ma elastyczny stabilizator mocujący dysk, który chroni przed wibracjami i wstrząsami. Otwarta konstrukcja umożliwia chłodzenie przez wentylatory znajdujące się w obudowie, co pomaga zwiększyć wydajność dysków. Boczne otwory zapewniają dodatkowe chłodzenie.
mb290sp-b_tool-less.gif

Kluczowe cechy

  • Trwała, jednoczęściowa konstrukcja
  • Antywibracyjna konstrukcja dla zwiększenia niezawodności
  • Mieści 2x 2,5-calowe dyski HDD/SSD SATA/IDE w jednej, 3,5-calowej zatoce
  • Szybki mechanizm zwalniający dla bezproblemowego demontażu napędu
  • Uniwersalne otwory montażowe dla maksymalnej kompatybilności i elastyczności instalacji

Kontynuuj czytanie

Facebook

Poczytaj o IOT