Connect with us

INNE

Idealna para dla idealnych par na Walentynki od Maxcom

Opublikowano

dnia

Urządzenia z kategorii wearables podbijają nasze serca. Są w stanie ułatwić nam kontakt ze światem, czy nadzorować nasze treningi i zdrowie. Na wszystko to pozwala Maxcom FW35 Aurum, który na przykład zarejestruje przyspieszone bicie naszego serca, gdy zobaczymy ukochaną osobę. Z okazji Walentynek model ten dostępny jest w specjalnej promocji.

Obecnie coraz więcej osób w zasięgu ręki posiada asystenta, który powiadomi o połączeniach, mailu czy wiadomości, osobistego trenera, który nadzoruje treningi, oraz diagnostę, który sprawdza nasze podstawowe parametry życiowe. Wszystko to w postaci kompaktowego urządzenia, które zapinamy na nadgarstku. Te aspekty składają się na rynkowy sukces smartwatchy i smartbandów. W swojej ofercie bogatą ofertę tego typu urządzeń posiada polska marka Maxcom. Znajduje się w niej model FW35 Aurum, dający bardzo szerokie możliwości personalizacji.

Maxcom FW35 Aurum

Smartwatch ten jest idealnym towarzyszem przy aktywnym wypoczynku. Sparowany ze smartfonem pozwala wygodnie sprawdzać pogodę, powiadomienia, jak również wyświetli informację o przychodzącym połączeniu czy wiadomościach na dotykowym ekranie o przekątnej 1,4”. Został on wprawiony w stylową i nowoczesną kopertę o dyskretnych ramkach. Maxcom FW35 Aurum zapewnia praktycznie nieograniczone możliwości personalizacji – m.in. poprzez szeroki wybór tarcz czy możliwość ustawienia własnego zdjęcia na ekranie oraz dużą ilość dodatkowych akcesoriów, na które składa się dziewięć wzorów pasków. Dodatkowo, sam smartwatch dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych – czarnym, złotym i różowym.

Urządzenie posiada ponadto czujniki, które monitorują takie parametry jak ciśnienie i saturacja krwi czy puls. Rejestrowane przez smartwatch dane przeglądać można w dedykowanej aplikacji DAFIT (w języku polskim), co umożliwia analizę stanu zdrowia. Jak na smartwatch przestało, Maxcom FW35 Aurum daje również możliwość monitorowania treningów, aby zapewnić jak najwięcej danych na temat aktywności fizycznej.

Maxcom FW35 Aurum wyposażono w szereg funkcji, które ułatwiają korzystanie ze smartfona. Umożliwia m.in. sterowanie aparatem, czy kontrolę nad odtwarzaczem plików muzycznych. Istotnym dla posiadacza smartwatcha parametrem jest jego zapotrzebowanie na energię. W przypadku modelu Maxcom FW35 Aurum możliwa jest jego intensywna eksploatacja przez 7 dni bez konieczności ładowania.

Maxcom FW35 Aurum dostępny jest w sugerowanej cenie katalogowej 149 zł. Do 14 lutego 2022 r. urządzenie dostępne jest w specjalnej promocji walentynkowej, w sieci Neonet. W jej ramach przy zakupie dwóch smartwatchy Maxcom FW35 Aurum, cena drugiego z nich będzie o 50% mniejsza.

Kontynuuj czytanie

Facebook

Poczytaj o IOT